Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Deino skromno cvijece
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Deino skromno cvijece

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 17:42
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 17:43
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 17:47
evo me, došla sam vidjeti drugi dio slika cvijeća, krasno smile55
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 17:52
drago mi je Moon
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 18:33
I ja kažem - krasno!!! Clap Kakva li nas još ljepota ovdje čeka?! 
Hvala za lotus, sad ću si zapisati njegovo ime. 
A sad imam jednu molbu. S obzirom da još puno cvjetova ne poznajem ili sam im zaboravila imena (kako se zove ona staračka bolest sa S... LOL), lijepo bih molila da nama neznalicama napišeš imena i prezimena svojih cvjetića. Naime, cvijeće ti je posebno, vidim da imaš neke rijetke vrste (poput lotusa), pa da ne tražim po internetu... Oprosti ako gnjavim, ali, recimo, cvjetić na prvoj sličici ove stranice... Question
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 19:18
prvi cvijetic Andina na ovoj str.je Osteospermum.a sad na prvoj str.po redu su ti.Lotus,Alstroemerija,lavanda,kokotic,sedum spurium,puzavi mimulus,pakujac,ivancica,sedum reflexum i stapelija.
2 str.su po redu:osteospermum,agava??,jedna vrsta puzavog prkosa.Ako sam kojoj biljci dala krivo ime molim vas ispravite me!Smileovo je Dalija
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 19:43
Uživala u cvijeću imaš dosta za pokazatismile141
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 19:47
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 19:48
oprostite zbog velicine !!!al nemogu smanjiti slikeConfused
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 22:55
Dobro došla Dea78 sa svojim prekrasnim cvijećem, imaš ti tu svašta za pokazati, jedva čekam i ostale slike...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:16
kaktus hvala ti Smile.veselim se nasem druzenju
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:17
Drago mi je Dea da si nam otvorila vrata svog vrta i pokazala svoje biljke.
Od tvoje naslovne "skromnosti" sam malo vidjela,
tvoje slike pokazuju puno zanimljivih i njegovanih biljaka, a tebe predstavljaju kao vrijednu i kreativnu vrtlaricu.
smile57
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:25
DRaga Slavice puno ti hvala na tvojim lijepim rijecima koje mi puno znace posto su od vrijedne i iskusne vrtlarice.Nije sve moja zasluga ima tu jako puno i zasluga MM.smile78
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:31
sedum Sieboldi
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:35
Originalno poslano od člana dea78 dea78 napisao:

kaktus hvala ti Smile.veselim se nasem druzenju


I ja se veselim našem druženju, čim svekru bude bolje i izađe iz bolnice vidimo se
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2014 u 23:42
OKsmile113
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 00:23
Lijepog je cvijeća kod tebe. Panjevi su mi posebno dragi. Onaj sa sedumom reflexum kao da je stvoren baš za njega. U pozadini ružmarina uočila sam bockave ljepotane. Iako o njima malo znam, gotovo da ih i nemam (joj što bodu), ali zato uvijek ostajem zadivljena ljepotom njihova cvijeta.
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 05:50
Draga dea, jako me veseli tvoja nova tema, dobro nam došla sa svojim prelijepim cvjetićima! smile169
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 07:04
Hvala Bugice ,jos vas bolje naslaHug
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2014 u 08:14
seboj
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,268 sekundi.