Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Enrikove none rukotvorine i unuci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Enrikove none rukotvorine i unuci

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 22:55
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 12:48
Konačno sva unučad na okupu


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 13:10
Imam pravo samo jednom pogađati koja baka je trenutno  najsretnija baka na svijetu..



Seka
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 13:26
To sam i ja htjela napisati, da li je netko sada sretniji ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 15:43

Sad sam našla ovu temu i baš mi je drago radi toga  Smile.

Bakice vidim da uživaš sa unucima i zato ti neću dugo smetati.
Pojela sam punjene kiflice, to obožavam i jurim dalje - usisavač me čeka  Wink.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 15:44
uživalo se maksimalno

kartalo


ali i radilo







<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 17:25
A tek kad budes imala rodjendan , koja ce to biti pjesma !

                                   Kinder bilder Kinder bilder
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 13:05
Nažalost ova dvojica sa zadnjih slika žive u Italiji, Enrico je u petak krenuo u prvi razred i rijetko dođu, za rođendane ne, jedino možda na ferije Unhappy
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 16:14
Čestitkama na rođenju malenog unuka se pridružujem i ja, malo u zakašnjenju, ali od srca! smile79
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 20:28
Hvala ti bugicaza5 nema ni 2 mjeseca a već diže glavicu prati glas i smije se , što dalje sve su djeca naprednija smile78
a i napredan je, nije ni čudo rodio se sa 56 cm


a seka mu je bila virozna i kmezava

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 21:46
Preslatki su ... Važno da seka ima "čime"( čizme- tako kaže moja unuka koja je 1.6. bila 2 god) i da može "šljap, šljap, šljap" po vodi  i po  rosi....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 17:51
milice7 smile78
jučer je dida imao rođendan pa smo malo slavili







<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 19:49
Vidim da je bilo raznih finota.... Baš ste uživali... Sretan rođendan sretno didi....Thumbs Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2015 u 19:35
stvarno me dugo nije bilo, moram to nadoknaditi sad kad imam novi fotić Wink
 Tara i Maksim



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 07:19
Na jesenskim slikama je još bio prava beba, a sad već uči hodati. Tarina frizurica mi je genijalna. Preslatki su oboje. Tongue
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 09:58
Lijepo ih je vidjeti, zajedno uživaju.... Znam kako je to kad se lijepo igraju zajedno... Moja Nika je skoro 3 godine a Filip 14 mjeseci( danas)... Jure po kući i svi jedva čekamo tople dane da mogu uživati vani... Tako će i vaš uživati u vašem lijepom dvorištu... na radost baki i didi......Baš su slatkiši.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 10:53
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Na jesenskim slikama je još bio prava beba, a sad već uči hodati. Tarina frizurica mi je genijalna. Preslatki su oboje. Tongue

Vrijeme brzo prolazi, što više starim čini mi se sve brže Wink, uživam uz njih i jedva čekam lijepo vrijeme da se igramo po dvorištu, hvala ti  smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 10:55
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Lijepo ih je vidjeti, zajedno uživaju.... Znam kako je to kad se lijepo igraju zajedno... Moja Nika je skoro 3 godine a Filip 14 mjeseci( danas)... Jure po kući i svi jedva čekamo tople dane da mogu uživati vani... Tako će i vaš uživati u vašem lijepom dvorištu... na radost baki i didi......Baš su slatkiši.....


Nama samo ostaje da uživamo s njima i našim biljkama smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 15:17
preslatki su Heart
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2015 u 19:20
Prekrasna dječica
Tara je prava lutka sa tim loknicama!Još malo pa će Maksim prohodati..
Tako brzo rastu..uživaj u njima i svom cvijeću.Super je osjećaj
kad napraviš buket od svog cvijeća

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,906 sekundi.