Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:50
uuuu kod tebe svega ima
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 12:12
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

uuuu kod tebe svega ima
ima da...jos nemogu toliko toga razlikovati i polako pisem visine cvjeca da nije nabacano i dok je povoljnih uvjeta da prebacim ako treba...dogodine cu sa zadovoljstvom i ja slati paketice...uzivati uzvratiti ljubav...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 17:01
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Josipa
kaktusicu nas...svuda te ima i sini mi je donio velike kozne rukavice samo za tvoje ljubimce....




Draga Josipa nadam se da su dovoljno debele da ne bi bilo jao meni
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 20:01
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Josipa
kaktusicu nas...svuda te ima i sini mi je donio velike kozne rukavice samo za tvoje ljubimce....




Draga Josipa nadam se da su dovoljno debele da ne bi bilo jao meni
prave radnicke do lakata...hahahha....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 20:08
ovako to izgleda kad odes u susjedstvo i dobijes od srca svega...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 20:25
To se zove dobrim susjedstvom, bit će to eksplozija boja i oblika kod tebe draga.smile55
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 08:26
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

To se zove dobrim susjedstvom, bit će to eksplozija boja i oblika kod tebe draga.smile55
sad imam sve formirano i svuda za kopkanje...a volim kao da sam zivjet pocela od kad imam svoj vrt..
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 09:07
...drago mi je vidjeti da sve lijepo napreduje i da ima dobrih ljudi u susjedstvuSmile...
lijepo te pozdravljam draga JosipaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 10:14
Heart Uživala sam gledajući nove fotkice. Predivni kaktusići, a i sukulenti super izgledaju. Još malo nek se strpe pa kad ih sunce obasja bit će to pravi ljepotani.
Puno toga ne znam što je al ovdje na tvojim stranicama ću se "informirati". Napravila si i još jedan mali kamenjar, jako je lijep.
Ima li kod tebe kakvih novosti o dihondri? Kod mene još ništa!
smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 11:47
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...drago mi je vidjeti da sve lijepo napreduje i da ima dobrih ljudi u susjedstvuSmile...
lijepo te pozdravljam draga JosipaSmile
poz mila moja moje ciklame jos cvatu..uspjela sam ih spasiti...uz mene si svaki dan i svako malo se sjetim rjeci mudre moje sare...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 11:52
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:


Heart Uživala sam gledajući nove fotkice. Predivni kaktusići, a i sukulenti super izgledaju. Još malo nek se strpe pa kad ih sunce obasja bit će to pravi ljepotani.
Puno toga ne znam što je al ovdje na tvojim stranicama ću se "informirati". Napravila si i još jedan mali kamenjar, jako je lijep.
Ima li kod tebe kakvih novosti o dihondri? Kod mene još ništa!
smile78
kamenjar je za kaktuse koji podnose zimu matej mi kupio 8komada...i cuvarkuce su ispod..lijepo je ...jucer je dosao kuci pa razgleda i rekla sam mu da je sve on kriv jer mi kupuje...zlatan decko je postao...a dihondra je nikla od 20sj svega 6 ili 7...al ima jos vremena samo strpljeno..treba joj dugo..a valjda ce ustati...ako ne trznica i trazenje ja cu je morati nabaviti pa bar koju za visece kalice...
neznam ni ja..moram jako puno pisati i proucavati budem satima na slikama onoga sto imam al moram cekati da procvjeta da bih bila sigurna sto je sto...tako je kod nas pocetnika...kad pricam sa nekim laikom ispada da sve znam a nisam nista drugo nego mala beba u usporedbi sa nasim prijateljicama...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 12:06
Josipa, svi se ulijenili preko zime, ali tebe zatrpali s poslomWink..Sretnosmile161
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 20:47
Josipa, ..ti baš krenula udarnički...zar već može da se sadi...kod mene zemlja smrzla...samo centimetar, površinski...otopljen...čak ni luk ne mogu da sadim...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 20:53
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:


neznam ni ja..moram jako puno pisati i proucavati budem satima na slikama onoga sto imam al moram cekati da procvjeta da bih bila sigurna sto je sto...tako je kod nas pocetnika...kad pricam sa nekim laikom ispada da sve znam a nisam nista drugo nego mala beba u usporedbi sa nasim prijateljicama...

Ovo mi je jako poznato! LOL Kao da sam ja pisala! LOLLOLLOL Ali, veseli čovjeka kad shvati koliko je naučio u samo nekoliko mjeseci, zar ne? Drago mi je da i dalje pristižu biljčice u kojima ćeš uživati.


“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 21:17
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Josipa, svi se ulijenili preko zime, ali tebe zatrpali s poslomWink..Sretnosmile161
a mari nasa...svi nesto samo ja danima nebudem pa sam sve na hrpi objavila...Wink
uvjek nesto a puno toga sam dobila i od malog i od vas...morala sam mjesta napraviti...radije cu kopkati cvijece nego betone gledati iz kojih izbija trava i svaki tj moram cupati...a djeca sve sto im kazem hoce...pravo zadovoljstvo....svima u kuci....smile57
danas su mi sijali salate i luk bijeli i crveni...da nije njih nebi mogla sama...Smile
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 21:20
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

Josipa, ..ti baš krenula udarnički...zar već može da se sadi...kod mene zemlja smrzla...samo centimetar, površinski...otopljen...čak ni luk ne mogu da sadim...
a nije tako bas...i sama nemogu sve nema sanse...mi smo tek danas pikali luk i salaticesmile106...a da idem sama bez djece nebi mogla nema sanse....oni su u svemu samnom...Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 21:23
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:


neznam ni ja..moram jako puno pisati i proucavati budem satima na slikama onoga sto imam al moram cekati da procvjeta da bih bila sigurna sto je sto...tako je kod nas pocetnika...kad pricam sa nekim laikom ispada da sve znam a nisam nista drugo nego mala beba u usporedbi sa nasim prijateljicama...

Ovo mi je jako poznato! LOL Kao da sam ja pisala! LOLLOLLOL Ali, veseli čovjeka kad shvati koliko je naučio u samo nekoliko mjeseci, zar ne? Drago mi je da i dalje pristižu biljčice u kojima ćeš uživati.


bome,puno smo naucili iako je u usporedbi sa svima mala kolicina znanja...no covjek uci dok je ziv i uvjek ima nesto sto bi jos zeljeli...a nek je zdravlja bit ce svega pa i sama jedva cekam poslati paketice kako sam i sama primilaTongueClap...a puno sam dobila necu se nikad moci dovoljno oduziti...smile84
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:18
ovaj cvijet je kod mene vec 10 godina a knjiga pored njega od kako znam za sebe...


bez Bozje pomoci,maste stvaralastva nebi bilo ni nas ni nasih najmilijih...sada nebi uzivali u njegovim djelima stvaranja...predivnoj bozjoj basci....smile86
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2015 u 11:47
Josipa... dođoh malo u šetnju. Vidim da si se podnovila...Super je da možeš saditi nove biljčice...Kod mene glib...blata kolko voliš...Od jutros sneg i ljizgavica...ne smem ni da pomislim na sadnju. Juče mi stigao luk iz Flore...već pokazuje znake života, a ja ne mogu da ga zasadim...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2015 u 19:14
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

Josipa... dođoh malo u šetnju. Vidim da si se podnovila...Super je da možeš saditi nove biljčice...Kod mene glib...blata kolko voliš...Od jutros sneg i ljizgavica...ne smem ni da pomislim na sadnju. Juče mi stigao luk iz Flore...već pokazuje znake života, a ja ne mogu da ga zasadim...

i samoj mi je tako sve pomalo sto mogu...a sadili smo u staklenik improvizirani...nista posebno...samo za mladi...a hladno danas ajme i kod nas ce snijeg ako ne on dosta ispod nule...Unhappy


nesto sam stavljala u zardinjere improvizirane naravno...jucer sam to a danas nemogu nista...trebala sam barem uslikati da se vidi budem drugi dan....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.