Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 10:37
otisle su...sad je tisina...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 10:38
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Uživaj Josipa i zaslužila si
je i jedva docekala...zima preduga bila...smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 17:28
...ljubav prema prirodi, biljkama, cvijeću promijeni ljude za cijeli život...napravila si pravi mali cvjetni kutak sreće na našoj planeti, draga Josipa...bravo!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 17:41
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...ljubav prema prirodi, biljkama, cvijeću promijeni ljude za cijeli život...napravila si pravi mali cvjetni kutak sreće na našoj planeti, draga Josipa...bravo!
saro mila,svaki dan me nesto obraduje...nasla sam mir za sebe u svom vrtu i lijepo mi je uzivam u svakoj kavi na dvoristu.....hvala ti da primjetis trud....znam ja da si ti uvjek tu negdje samnom...veliki zagrljaj mojoj sarici....smile88
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2015 u 08:44
lonicera danas...


u pozadini lijepe bijele kraljice paprat koja uziva u cosku...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 19:34

bugi vidi je cvjeta...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 20:01
smile55krasna ruža
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 20:10
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

smile55krasna ruža
najdraza,bugi mi ju je donjela u bolnicu...posebna jako....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 20:13
JosipaHug
Još ti vrt nema ni godinu,a već imaš
puno toga za pokazati,a lonicera ti je prekrasna!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2015 u 23:59
Josipa šetam ja, šetam,baš ti sve lijepo napreduje.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 14:55
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

JosipaHug
Još ti vrt nema ni godinu,a već imaš
puno toga za pokazati,a lonicera ti je prekrasna!
lonicera je svakao predivna a ova moja zasad slusa ide posvome osloncu a vec sad je mali.....imam da,svega zapokazati no da nije vas nebi bilo ovako.....smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 14:56
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Josipa šetam ja, šetam,baš ti sve lijepo napreduje.
sve se lijepo podize a zemlja upada.Cry..bit ce i jesenska akcija u zvjerinjak po zemljuWink...proljetna nije dovoljna.....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 18:57
hahaah u zverinjak, ja mislila jedina imam takvu ideju a ti je već provodiš hahahah... o jel znaš

Koje su ovo prekrasne ptičice?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 20:19
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

hahaah u zverinjak, ja mislila jedina imam takvu ideju a ti je već provodiš hahahah... o jel znaš

Koje su ovo prekrasne ptičice?
isli smo ali slegla se zemlja i jos dosta fali...nisi jedina da,a cujem ima u parku kod rusevine ali morali bi kolicima kuci gurati ovo nam je lakse....a to su bile mlade sjenice,crkutale crkvutale i otisle..bilo je predivno promatrati kako ih roditelji hrane....sad su otisle...nadamo se novom leglu mozda......hvala ti na obilasku i dodji mi i uzivo nekad...cut cemo se.....smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 20:21
Draga,lijepo si uredila svoje cvijetno carstvo ,vjerujem kada uživaš u ispijanju kavice da te veseli svaki cvjetić koji skupa s tobom uživasmile91
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 20:29
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

Draga,lijepo si uredila svoje cvijetno carstvo ,vjerujem kada uživaš u ispijanju kavice da te veseli svaki cvjetić koji skupa s tobom uživasmile91
stigla i ti kod mene u moje carstvosmile86...svega ima i stalno neke mane nalazim al uzivam svaki momenat.smile92..nekad nemam snage za nista samo izadjem prosetati i pregledati,uslikati nesto sto bih vam pokazala,pocupam koju travku i ja kao da sam infuziju dobila...adrenalin nadodje i sve se moze....smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2015 u 20:23
neznam sto je raste....


prvo sam mislila galiardia,pa razlicak a sad kad je procvjetao prvi cvijet vise neznam sto je...


kraljica puzavaca cvjeta...



aster plavi


clematis kojeg je snup pojeo do korjena pusta pupove..mislim da je plavi


i on ce jos malo


ljepota se siri..





a snup skakuce oko mene

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2015 u 20:24
ovo je poseban cvijet koji zasluzuje da ga se posebno objavi..moj prvi cvijet pasiflore....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2015 u 20:44
Sve ti je lijepo....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2015 u 20:53
Krasno ti je sve, a ova viseća kombinacija plijenit će pažnjusmile91
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.