Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali vrt rajskoga vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali vrt rajskoga vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 26>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2015 u 12:36
koliko cvjetovasmile94 a kako ti samo uspijevaClap
hortenzije su predivne, a ciklame Tongue i one se požurile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2015 u 16:16

mari,5510 hvala ti. smile78Sa ciklamama sam ja zeznula stvar. Nehotično sam ih par puta zalila prihranom za cvjetnice ... i evo ... probudila ih iz ljetnog sna.






































Ova echeveria mi je pala sa police i izgubila  nekoliko listova. Na mjestima gdje su bili listovi, počinju nicati mlade biljčice. Tongue




"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2015 u 16:32
divnosmile94, sve posloženo "kao u apoteci" smile64zdravo, rascvjetano, kao da nema sparine i suše smile141
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2015 u 17:28
Sve ti je lijepo, rascvjetano......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2015 u 06:47

Hvala ti draga moon. Vjeruj mi, da postoji tema "sprženo i spaljeno cvijeće" imala bih što staviti. Tongue Heart

Hvala ti draga milice7, Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2015 u 08:18
prekrasno, rascvjetano, odavno ne vidjeh ljepše slike
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2015 u 09:45
ajme sve blista..moje pola sprzeno...samo da zahladi pola cu premjestiti...prdivan vrt rajska nasa..smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2015 u 15:14
Koja raskoš boja ... Divno izgleda sve, a hoste i one sitne ružice u mi No.1. Clap I jedno pitanjce kako se zove ona biljka posađena okole bijele begonije, ona što ima srebrnkaste listiće i žute cvjetiće? 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2015 u 07:38
Nisa draga, od Heart ti hvala na svakoj lijepoj riječi koju mi ostaviš.

draga moja JosipaNu, hvala ti Heart. Rijetko koja biljka može uživati na +35 (osim možda kaktusa), tako da su "žrtve" ovo ljeto bile neminovne. Al sve se to da lijepo popraviti.

dobro mi došla draga zvjezdice, od Heart ti hvala na pohvalama Embarrassed. Oko bijele begonije je gazanija (gazania rigens var. leucolaena).
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2015 u 14:59

Moj mali balkonski kutak Smile































... i taman je pronašao mjesto za sebe Heart...



"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2015 u 14:18
Balkonski kutak je tip-top,kao i okućnica
Čuvar balkona ima savršeno mjesto za odmor i dobar pogled
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 14:14
Hvala ti draga miskice Embarrassed.
Da, moj čuvar obožava biti na balkonu baš zbog pogleda, puno dalje vidi nego iz dvorišta. Jedino sam mu ja malo uzurpirala prostor  svojim biljčicama ali nekako se snađe.
Šaljemo veliku pusu tebi, misku i cori.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2015 u 23:34
Divim se tvojem cvijeću i sukulentima, blistaju od zdravlja i ljepote! Prelijepo!
Peso je presladak!
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 15:19
Hvala ti draga moja temzi Heart. I moj Garo ti se zahvaljuje na komplimentu. smile79
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2015 u 22:35
Kompozicizijom teglica stvorila si skladnu cjelinu, oku tako ugodna.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2015 u 15:53
Draga moja lucy, Heart hvala ti na lijepom komentaru i posjeti. Šaljem ti veliki kisić smile79.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2015 u 17:38
presladak je tvoj balkonski kutak

Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2015 u 20:45
Rascvjetan vrt i ugodan kutak na balkonu, sve ti je lijepo i zdravo jako mi se sviđa.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2015 u 07:07
mala setnjica mi je godila....Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2015 u 14:13

moon, smile78hvala,
catalpa, smile78hvala,
JosipaNu smile78hvala.


Sedum slikan prije nego što ga je kornjača pretvorila u salatu Tongue




... ostaci ljetnog cvijeća na izmaku ...




... nakon svih vrućina i kiša begonije su još uvijek jako lijepe...




... i ruže još cvjetaju ...




... moja najdraža ciklama ...




... maćuhice neraspoložene za fotkanje, okrenule su glavice. Malo bijelih ...




... i malo žutih ...




... i jukica za kraj ... Hug


"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.