Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičine slatko - slane stranice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičine slatko - slane stranice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 12:04
Sarice, primila na znanje... Hvala! Evo, nešto sam ti ostala dužna... kruh od najobičnijeg tijesta s kvascem

I pečen...



Recept: 1 kg glatkog brašna 
            1 svježi kvasac
            sol po ukusu
            oko 5-6 dl mlake vode

U šalicu izmrvimo kvasac, dvije žlice brašna, žlicu šećera, dodamo malo toplog mlijeka (oko 1 dl, čak i malo manje) i dobro promiješamo. U prikladnu posudu stavimo brašno, dodamo sol i izmiješamo. Kad se kvasac digne, dodamo ga u brašno i dolijemo mlaku vodu.

Izmiješamo prvo kuhačom, dalje mijesimo rukama. Ako se tijesto lijepi, ruke nauljite uljem. Koji pu u toku mijesenja, slobodno tijesto dignite uvis i bacite na radnu površinu. Od te radnje, tijesto omekani i ubrzo vidite mjehuriće. Ostavite da miruje oko pola sata i još jednom premijesite, pa s time u protvanj, gdje će odležati još 15 minuta prije pečenja. Netom prije stavljanja u pećnicu, kruhić lagano premažite hladnom vodom - to mu daje boju i reš koricu. Smile

Pecite na jakoj vatri 10 minuta, smanjite temperaturu i dalje pecite dok ne porumeni. Da biste znali je li pečeno, upiknite u sredinu kruha ražnjić za roštilj - pečeno je ako je ražnjić čist kad ga izvučete iz kruha.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 12:18
Mi smo slavili rođendan 6.11. - naša Helena je napunila 7 godina, a obožava Hello Kitty... naravno, Jozefina torta, samo je dekoracija prilagođena njenoj želji...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 12:20
Mađarica - neizostavna kad je njen roćkas u pitanju, jer je obožava, ali i kad je u pitanju bilo koji blagdan... Heart
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2014 u 23:29
Ove su tvoje stranice doslovno slatke. Bugice, svaka čast!
Sutra je novi dan.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 00:17
Eeee nema "gorega" nego u ponoć prelistavati ovu tvoju slatko-slanu temu Wink. Sad sam tako gladna da bih najradije išla peći onaj roti kruhčić. Naravno, sve sam si receptiće spremila. Veselim se pečenju roti kruha, jer baš sam ga "mjerkala" već neko vrijeme i pregledavala neke klipove kako se radi, tako da ću s guštom napraviti po tvom receptu. I poderane gaće obavezno. 
Krasna ti je torta za tvoju kćerku (btw kod mene su se sad slavila 3 ročkasa u razmacima od desetak dana LOL )
                                 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 18:41
lucy, hvala, drago mi je da ti se sviđa tema. smile76

moon, veseli me što si se odlučila napraviti roti baš po mom receptu, a nećeš požaliti ni ako probaš poderane gaće. A torta - eh, ona se kod mene radi stalno - sedam rođendana plus šest imendana - moj ne računam jer je tada ne radim - na moru smo u to vrijeme pa odmaram. Sad smo imali dva roćkasa, a u prosincu imamo isto dva i dva imendana. Dakle, "padaju" četiri torte... ima da pečem non stop.smile156
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2014 u 18:50
vafli

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 20:48
domaći mlinci
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 21:14
heheheh bravo za domacicu,....kako stvari stoje ove zime mi ne gine 5 kila gore.....Shocked
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 21:19
Hvala! Embarrassed Srećom, meni se ne prima. Big smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2014 u 22:23
bugicaza5, može receptić za domaće mlince smile140
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2014 u 13:27
moon, draga, oprosti mi na kašnjenju - komp mi je bio u komi i povremeno sam se javila s posla.

Domaći mlinci - recept

300 gr brašna
3 gr soli
200 ml tople vode


Prvo pomiješati brašno i sol, dodati toplu vodu te dobro zamijesiti. Podijeliti na više dijelova, napraviti loptice, svaku razvaljati što tanje i peći kratko na obrnutoj strani velikog lima u vrućoj pećnici. Paziti da ne zagore, brzo se peku. 

Za nas uvijek radim odjednom četiri recepta, ispadne otprilike 12 mlinaca, zavisno od toga koliko su velike loptice. Smile     

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2014 u 15:47
Hvala Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2014 u 16:35
I drugi put Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2014 u 18:07
Ovo je torta kojom je dječicu počastila moja firma za Svetog Nikolu - mogu reći da je bila prefina, iznutra čokoladni mousse - nažalost, nemam recept

Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 19:25
Bugi sad sam slučajno zalutala ovdje i već mi žao,hihihi,odmah moram ići praviti nešto slatko a može i slano,ja sve jedem.Pitanje:uz šta jedeš ovaj indijski hljebčić?
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 22:11
Evo me opet ,podsjetila si me na mlince pa sam ih odmah morala ići praviti,a kad je bal nek je maskenbal pa sam zamijesila i poderane gaće,tako da sam sad sjela.Umorna al prezadovoljna jer ću sutra kad dođem sa posla napraviti mlince sa mljevenim mesom.Hvala što si me podsjetila na njihdugo ih nisam pravila.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 14:44
Originalno poslano od člana zova zova napisao:

Bugi sad sam slučajno zalutala ovdje i već mi žao,hihihi,odmah moram ići praviti nešto slatko a može i slano,ja sve jedem.Pitanje:uz šta jedeš ovaj indijski hljebčić?


Odličan je kao sendvič: salama po izboru, sir, malo zelene salate i ajvar. To mi je najdraža kombinacija. Moji ga jedu uz svako jelo, ne biraju. U stvari, ide dobro uz sve, bila riba, meso ili varivo. smile144 A ako pri izradi staviš u tijesto malo sode bikarbone ili praška za pecivo, napuhne se pri pečenju pa se može i prerezati i puniti poput tortilla. 

Draga moja, ponekad zaboravimo na dobra stara jela, kolače... tako me danas Retriver Sara podsjetila na kekse iz flajšmašine - keksi mog djetinjstva, a nikad ih ne radim. Malo me sad sram. Embarrassed 

Inače kad počne advent, nekako više pečem, što kolača, što mlince, domaće rezance, čak i domaću tijesteninu jer je to kod mene u kući već postala tradicija. Mlinci su fini, ne samo uz pečenu gusku, ja ih često radim uz odojak, janjetinu, pile... Vidim da si odlučila probati nešto sa ovih mojih stranica i to mi je jako drago. smile76 
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 16:41
Ponekad se zalijepim za neko jelo i onda svaki dan ,tako da mlince stvarno nisam dugo pravila a ti me podsjeti na njih.Sad su vjerovatno i oni par dana na redu u raznim kombinacijama(sir,mljeveno meso,piletina,svinjetina,...)a do tada ćeš ti izbaciti još koji recept.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 18:22
Neka, neka... mlinci su prefini. Samo, nekako sam spora s ovim stranicama, iako imam u planu puno toga ovih dana, nešto sam već napravila i poslikala, a nešto je u tijeku... Upravo mi je sinulo da sam zaboravila poslikati medenu pitu, a spremila je u škrinju. smile42
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.