Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičine slatko - slane stranice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičine slatko - slane stranice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 21:31
Hej polako, poslikat ćeš drugu kad je napraviš i molim lijepo malo lakše sa tom batinom, ubit ćeš se, a glava ti još treba. LOLLOLLOLLOLLOL
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 08:20
Draga moja... Hug...hehehe... LOLLOLLOLLOL ....u pravu si, poslikat ću je makar kad je izvadim na pladanj, jer tko zna kad ću je raditi drugi put... smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 13:53
...mislila sam da bu ovdje sve puno kiflica, išlera, linzera...kaj je ovo, jel ide Božić brzo iliLOL?...e koka, baš sam prasica, nisam se ni zahvalila za slikicu kruheka tvojega, sorryEmbarrassed...sam da ti kažem da budem za badnji ručak spekla taj "tvoj" kruhek tak da bumo mogli mazati moju paštetu od tunjevineSmile...mađarica je moj omiljeni kolač, zamisli, napravila sam je i podijelila...pola sam dala snahi, a pola nećakinji, stavile u frizer do BožićaSmileWink...inače nju pečem po receptu moje mame koji je star više od 50 godina, vizualno je drugačija od tvoje jer je moja mama uvijek tvrdila da gore ne smije glazura pa mi je tak ostala ta navika, a i svi moji se navikli...tvoja mađarica djeluje vrlo primamljivoClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 13:58
Njami, obožavam paštetu od tunjevine. smile144 Vidiš kako se dobro nadopunjujemo, nisam je se niti sjetila, a omiljena mi je. Drago mi je da ti se sviđa moja mađarica - fina je i mekana. A stari recepti su definitivno jedni od najboljih.

Za ove stranice već sam pripremila fotkice, kako radim i pečem, tako slikam, samo još ih trebam prenijeti na komp, pa kad se bacim na pisanje i objavljivanje postova, ima da mi krepucne veza. smile96
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 14:38
Ovih dana malo se radilo, pa krenimo redom...
domaći rezanci s jajima

i neizbježan kruh

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 14:40
I slatko je došlo na red...
medena pita

čoko-koko kocke

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 14:45
čupavci u dvije varijante - crnoj i bijeloj





Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 14:52
mramorni kolač - ostao je niski jer sam upotrijebila krivi pleh - preveliki Embarrassed

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 14:56
i šećer na kraju... sacher kolač - nije narezan da ne "nestane" prije reda... LOL


Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 15:54
Aman ženo,kad stigneš sve to,svaka čast.smile55Moji rezanci nikad nisu ovako lijepismile220
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 16:05
Hvala lijepo, draga prijateljice! smile86 Obično kad me počnu boliti šake, nabrzaka prionem poslu, misleć kako sutra neću moći... i onda je kod mene u kuhinji kao na traci... a veliko je moje društvo i svi vole slastice, to mi je motivacija unatoč bolovima...smile149 kao i to da ne mogu zamisliti blagdane bez njih... Napravim prije, narežem, spakiram i spremim u škrinju... ipak ove godine radim skromnije kolače s manje skupim sastojcima...

Rezanci su priča za sebe, nisam zadovoljna previše, nekako mi je tijesto bilo mrvičak premekano i nisam ih mogla tanje rezati. Od stroja za rezance sam odustala, eno stoji spakiran, nikako pogoditi tvrdoću tijesta da može rezati...
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:13
Baš sam htjela pitati da li ih radiš sa mašinom.Ja je nemam,pa uvijek ručno razvijam,motam režem,pa mi se nekad zalijepe,al domaće je domaće.Jel se ovaj Sacher kolač može zamrznuti?
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:45
Da, može se. Napravljen je od malo brašna, snijega od jaja, čokolade i marmelade, uz još neke sastojke. Prereže se dužini i na jednu koru stavi topla marmelada, poklopi drugom i prelije čokoladnom glazurom. Sočan je i ukusan. Zaboravila sam da se kore moče vrućim punčem. Smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 18:58
...to su pravi domaći kolačiClap, tak baš volim, obožavam mramorni, baš sam ga nedugo pekla u modlu za kuglof...znaš kaj bugica, što sam starija, to su mi draži ti stari i jednostavni kolači...sjećaš se onog "metarskog", to je isto moja mama često pekla, pa roladu s domaćim pekmezom od marelica...a rezanci su ti baš ono pravi, tak i ja režem ručno pa su malo deblji, moja sestrična Slavonka koja radi tak tanke da su gotovo nevidljivi kaže da su moji pravi "zagorski", haha.. 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 19:05
U pravu, i ja se pod zadnje vraćam dobrim starim prokušanim receptima... smile144...onda i ja radim prave "zagorske" rezance... Big smile .Metarski kolač je bio zakon, no moram priznati da ga nisam nikad napravila, morat ću to popraviti. A rolada, pa nikada ne ispadne kao one bakine... koliko god se trudim. 

Evo, draga moja, posebno mi je drago da su ti ove stranice po mjeri. I hvala na lijepim komentarima. Hug
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 20:41
Ajme sve mi zazubice rastu
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 20:52
Auuu kolegice rastu mi zazubice na te tvoje kolace, molila bih te recept od coko koko i pitanje kako pravis bijele kokos kocke...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 22:41
Ajme koliko kolača, a joj tako fini...osjetim miris...uh..

A jesi probala one gumene loptice i vježbati šake? Rotiraj ih u svim smjerovima, isteži.. može i vježbanje u slanoj vodi.
 I ramena Bugi....vježbaj...
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 09:14
moon, hvala! Big smile  Drago mi je da ti se dopadaju moje slastice. 

@kaktusićBig smile... drago mi je da si navratila... za bijele čupavce biskvit je isti kao i za crne, jedina razlika je u "kupki". Bijela kupka se radi od bijele čokolade, malo margarina, šećera i mlijeka, gustoće po želji. Smile

smrcko, draga moja Hug, evo meni i tebe... raduje me da ti se sviđaju ove moje stranice. Iskreno, ne vježbam šake, jer kad vježbam još me jače boli. Cry Inače nisam tip koji miruje, uvijek nešto radim, pa si mislim da mi je to isto neka vježba. Za klasično vježbanje sam prelijena. Embarrassed Ipak, hvala na savjetu! Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 09:22
Čoko-koko kocke - recept 

Tijesto: 

2 čaše od 2 dl jogurta
2 čaše šećera
1/2 čaše ulja
3 žlice kakaa za kolače
3 ravne žlićice sode bikarbone
1 vanili šećer
2 1/2 čaše brašna

Sve lagano izmješati kuhačom. Dobro zagrijati pećnicu i peći u plehu 22x35 cm, dvadesetak minuta na 180 stupnjeva.

Premaz:

18 dag margarina
7 žlica mlijeka
7 žlica šećera
100 gr čokolade
100 gr kokosa


Otopiti sve sastojke na laganoj vatri, ugasiti je, pa dodati kokos. Vrućim premazom pokriti još topao kolač, poravnati i dobro ohladiti. Ovaj kolač mi je odličan jer se brzo radi, bez miksanja, a niti jaja ne idu u tijesto.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.