Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trazim...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trazim...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:56
Plant,već sam ti rekla,ne brisati slike iz photobucketa(zato ih tu nema).Viš da ti lijepo piše tamo di bi slika trebala bitiWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:07
Ah,sory,nesto mi je bilo sa kompjuterom.
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:13
 ni ja ništa ne vidim ,   ali zato moja mama ima  nekoliko vrsta ljiljana ona ih je donesla iz nemače još davnih dana i jezini su ogromni - znam da ih podupire sa poštapalicom da joj se ne slome . i zove ih kingi valjda zbog veličine . po zimi ih nevadi van  ostaju u zemlji . akod nas bogami bude jake zime .smile66 
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 23:26
Moze li mi netko pomoci gdje mogu nabaviti obični božur (paeonia officinalis)? Jedan sam vec pokusala zasadaiti - ali bezuspjesno, zasadila sam ga preduboko. Ali zelim pokusati ponovo.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 20:40
Kupujem sve vrste auricule(sve boje).Ponude na PP.
 
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:27
Evo da napokon nesto i ja nudim.Sjemenke su iz Italije,ne znam kako klijaju,danas sam posadio svoj dio a visak darujem.Imam ih malo,ali ako netko hoce,zasto ne!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:46
Čekaj... Prvi put vidjeh sada ovu biljku preko Googlea na fotki...
To je ovo:



Zanimljivo izgleda, pa ako bi mi htio poslati nekoliko sjemenčica??
Je li to biljka za van ili unutra? Na slici je u tegli, pa pretpostavljam za je za unutra...
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:53
može, može! koja sjemenčica i za nas ?
volimo sve novo i neobično! ne treba ih puno...imamo sreće pa nam skoro sve isklija!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.