Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kod Josipe u bascici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kod Josipe u bascici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2015 u 13:10
Povrtnjak lijepo napreduje. Sve se razraslo i popunilo gredice.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2015 u 14:05
Je bugi...samo persun i pastrnjak jedva...nece pa nece...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 06:53
Ne sekiraj se... s peršinom i ja uvijek imam problema, odlučila sam i više ga ne sijem. Pastrnjak je ok, makar i njega sam morala dosijavati jer ga dosta nije niknulo.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 07:11
podsijala sve od svega samo ono u hladovini niklo...budem slike pokazala...jucer sam pikirala persun i mrkvu od onoga sto je niklo...a sad kako mu bude...zemlja je vlazna nema jakog sunca mislim da ce se primiti....Thumbs Up
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 15:40
po krompiru je operirao snup...










divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 16:50
Kod tebe u povrtnjaku sve "po špagi", jednom riječju uredno i divno. A tek rajčice... već pravi veliki plodovi. smile57
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2015 u 18:09
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Kod tebe u povrtnjaku sve "po špagi", jednom riječju uredno i divno. A tek rajčice... već pravi veliki plodovi. smile57
kad je mala bascica pa da sto vise stane...samo mrkva i persun nikako....ako ovo pikanje neuspije sadim kupus....da nije prazno...hvala ti bugi...smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2015 u 11:38
baščica kao sansmile58
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2015 u 09:35
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

baščica kao sansmile58
mala,nema sve ali dovoljno malo sezonskog..ove godine malo mrkva i persun nikli pa ih jedva da ima...al neka nesto cemo drugo piknuti....dobro mi dosla mari moja...Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2015 u 21:11







divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2015 u 09:35


sve izgleda savršeno...ništa bez vode...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 10:27
Josipa, prošetala od početka do kraja, baš ti je super vrt!
Ako ti je to utjeha, ja već pet godina sijem mrkvu i peršin i nikad ništa, čak ni lista peršina, a mrkva ne raste. Do ove godine. Uvijek sam sijala u 3mj. ove godine polovicom travnja i niklo za dva tjedna. Skoro sam se onesvjestila ha,ha!
Uglavnom skuhala već tri juhe i bit će još za koju. Nisu velika ali 5-6  dosta za juhu. Zato ne odustaj, samo sij i jednom će biti ok. Zemlju sam JAKO rahlila i stavila sam komposta.
Nadam se da ti je zdravlje dobro. Pozdrav
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 15:56
Josipo, prošetala sam, lijep povrtnjak... čekam nove fotkice. Heart
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2015 u 07:21
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:



sve izgleda savršeno...ništa bez vode...

arci,bilo je svaki dan zalijevanje al bez oblaka nista...sunce je sve sprzilo u 7 mj nisam bila kuci a djeca nisu znala bas kako da se dobro natopi sve...sad sto je tu je...nesto se i pobralo....Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2015 u 07:23
Originalno poslano od člana jadranka4 jadranka4 napisao:

Josipa, prošetala od početka do kraja, baš ti je super vrt!
Ako ti je to utjeha, ja već pet godina sijem mrkvu i peršin i nikad ništa, čak ni lista peršina, a mrkva ne raste. Do ove godine. Uvijek sam sijala u 3mj. ove godine polovicom travnja i niklo za dva tjedna. Skoro sam se onesvjestila ha,ha!
Uglavnom skuhala već tri juhe i bit će još za koju. Nisu velika ali 5-6  dosta za juhu. Zato ne odustaj, samo sij i jednom će biti ok. Zemlju sam JAKO rahlila i stavila sam komposta.
Nadam se da ti je zdravlje dobro. Pozdrav
nisam nikad imala sa mrkvom problem samo persun je znao zezati...ove godine i jedno i drugo...nekoliko se juha skuhalo samo...a kad vidim praznu zemlju srce mi puca a bas sam mislila da cu na prstima hodati kroz bascicu....lijepo je znati da se vidi trud i da nisam sama u nevoljama....dodji mi opet...smile82
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2015 u 07:24
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Josipo, prošetala sam, lijep povrtnjak... čekam nove fotkice. Heart
malo jos sacekaj da djeca pocupaju travu...hahahhaha....bit ce koja jesenjska....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2015 u 19:52
Da ne bi mislila da ne čekam... čekam, čekam, volim i jesenske fotkice... Smile
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2015 u 10:14


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2015 u 13:33
Sve bujno i zeleno, čak su i paradajzeki još odlični. Čestitam i uživam.
Ja se mogu pohvaliti jesenskom berbom mahuna. Što se tiče slika to mi teško, bolje reći nikako,
 ne ide.
Pozdrav Josipa i uživaj u svom vrtu.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2015 u 19:53
je sutra beremo zadnje plodove i cistimo...gotova sezona...mozda malo luka piknuti i salatice zasaditi....Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.