Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski kotar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski kotar

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 18:32
Evo još postojećih tema sa slikama gradova Gorskog kotra!!! Wink

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=439

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 22:39
Joj Triša da imam 48 sati na dan bilo bi mi malo. Jučer sam bila na Gumancetu, preko planina sam krenula do Platka. U jednom momentu sam mislila da smo u Sloveniju zalutali, ali srećom put je bio pravi. Put je takav da sam mislila da će autu svi kotači otpasti. Nakon Platka put Fužina. Danas Fužine i gosti. Sutra drugi gosti i krampanje na teren, nema veze što je sveta nedilja, ali se mora posao privesti kraju. Pokušat ću staviti veće slike, kad stignem promijeniti. Nisam htjela da bude masa velikih slika, a na photobucketu su sad u toj veličini i dosta ih za promijeniti.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 00:03
Pokušala sam uvećati na photobucket, ali ne dozvoljava. Mogu samo smanjiti, a jedino tamo imam sačuvane slike. Dok to ne ispucam uživajte ismile203.



















Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 00:13










Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 00:27






Krtičnjaci na Gumancetu.





Broj 45.





Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 08:41
Takvih slika nikada previše, bar meni, predivne su ti slike, baš mi super dočaravaju prirodu, kao da sad šetam  tim predivnim livadam.
Ako sam dobro shvatila išla si od Gumanca na Platak autom, dali se to može i kakva je cesta, odnosno kakav imaš auto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 22:59
Može se proći, imamo običan manji auto, ali put je katastrofa. I mora se pitati nekoga, mi smo pitali čovjeka iz šumarije. Kad se dođe poslije Gumanceta do mase balvana ( trenutno) skrenuti lijevo i vidi se koji je glavni put. Poslije se dođe do 2 kuće šumarije i opet lijevo, na desnom putu i onako ima rampa. Dalje po instiktu glavnom kamenitom cestom,i nek je Bog na pomoći. smile98
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:04

















Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:11
Opasnosti na putu.




Odlomilo se od stijene.



Brdašca oko visoravni.











Promatračnica.









Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:15
Na putu do lovačkih kućica nalazi se ova malecka.



Na putu od Gumanceta do Platka.






Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:24




Ovo je na ulazu na Gumance od Rijeke.














Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:27



U ovoj šumici smo prošetali čisto zbog ljepote ( mlade jele ).  Međutim glasanje životinje nije bilo niti malo ugodno, kao u filmovima o grizliju. Poslije smo vidjeli da se u blizini nalaze košnice, što nas je moglo navesti na samo jednu ideju, medo. Suprug je višlji 20 cm, ali ja sam duplo brža. Zaključak nikada ne zaključavati auto i pustiti ključ  u bravi.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:32
Platak.









Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 23:35








Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 20:09
...kako je cudan Platak bez snijega.....ah koliko sam se naskijala tamo, a i ja sam bila planinar i cak postavila sanducic sa pecatom na Obrucu-Hahlic, mladostiiiiiiiiiConfused
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 01:06
Ja na Platak  idem kad nema snijega i kad je lijepo, kad je oblačno i vlažno nije zabavno. Jednom nas je led tukao na Platku, srećom smo bili blizu auta.
Treba sve upoznati i doživjeti, to je pravo bogatstvo jednog čovjeka.Smile Tongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 01:10
Za kraj malo slika Fužina.










Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 01:13







Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 01:16










Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 21:59
Jutro sam vas malo počastila slikama sa mog zadnjeg planinarenja u brbljaoni a sad ću vam to sve lijepo pokazati i tu gdje to i spada.
Dakle, planinarenje na Bijele i Samarske stijene u Gorski Kotar. Ovaj smo put prošli samo Bijele. Put prema Zgrebu, izlaz Vrata, prolazimo kroz Sunger, pa kroz Mrkopalj, dolazimo na Matić poljanu(sliku stavila Triša na prvoj stranici), pa još vozimo-penjemo se kroz šumu i dolazimo do raskršća sa kojeg put nastavljamo pješke. I tu počinje avantura
Tako to izgleda sve do planinske kućice, bilo je i malo magle
Tu smo se malo odmorili, pomarendali i sad u osvajanje stijena.
 
 
 
Počinje sve teže i teže, sajle i klinovi
 
Konačno vrh Bijelih stijena 1335 metara, pozdravljamo vas ja i moja kći
 
Ovo je pogled sa vrha na Samarske stijene a u daljini se vidi čak i slovenski Snežnik
 
Silazak mi je bio triputa teži od penjanja na vrh. Evo još malo slika sa silaska
Na mjestima smo morali silaziti po željeznim stubama jer je totalno nepristupačno
 
Ove stijene nazivaju prsti jer stvarno izgledaju kao šaka sa 5 prsti
 
 
Kad smo došli opet na malo lakši šumski teren e onda je počelo padanje jer je cijeli put bilo jako sklisko zbog vlage. Zemlja i sloj otpalog lišća
dobitna kombinacija za padanje. Izmučeni ali zadovoljni i puni domjova stižemo do raskršća gdje nas čeka bus. Do doma imamo cca sat i pol vožnje, taman da dođemo k sebi. Do sljedećeg planinarenja lijep pozdrav!!
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,198 sekundi.