Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 16:01
Samo obavještavam cure iz Rijeka, sa zapadne strane grada da ću pokušat dogovorit da vas skupimo na "vratima Jadrana", ako ikako bude moguće - javit ću svima na vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 18:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Samo obavještavam cure iz Rijeka, sa zapadne strane grada da ću pokušat dogovorit da vas skupimo na "vratima Jadrana", ako ikako bude moguće - javit ću svima na vrijeme.
 
Super, da izbjegnemo grad.. Isto važi i za povratak, da nam tu stane Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 15:57
Dogovor s vođom puta i vozačem postignut, dakle tko želi može se ukrcati na "Vratima Jadrana", s tim da bi tamo trebalo biti u 6,15, jer ćemo sa Jelačićevog trga krenuti malo ranije.
Molim da ovdje javite tko će čekati tamo da nebi došlo do nesporazuma, jer se nikoga neće čekati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:10
Sad kad se napokon zna termin održavanja Floraarta u Zagrebu (01.06.-05.06.), hoće li biti nešto organizirano iz Osijeka?
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 10:17
 Zvali su me iz i ponudili nam  mogućnost odlaska na sajam cvijeća i vrtlarstva FLORMART-MIFLOR u Padovi, 16.09. Sve zajedno: posjet sajmu, obilazak Padove i zadržavanje u Palmanovi košta 170,00 kn. Ulaz se tamo plaća samo 5 eura, kao grupa. Bilo bi lijepo otići... Do sutra se treba uplatiti u Obrtničku komoru, članovi imaju besplatan izlet ( samo vlasnici obrta).
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 20:40
super ideja,treba toga malo više,
pogotovo engleski vrtovi,ima se što za vidjeti,bilo bi lijepo da se posjeti takvo nešto.
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 15:54
Kad je Floraart u Zagrebu?Ajmo zadrani,napuniti jedan autobus!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 17:09



Floraart se održava na Bundeku od 28.05. - 01.06.2014.


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 07:41
Hvala na obavijesti,ja namjeravam otici,a ti Cimicifuga?ni tebi ni meni nije bar daleko                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
U Zagrebu u BOTANICKOM VRTU svaki radni dan (pon-pet) od 12-14 sati prodaju svoje cvijece.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 21:37
Jel dolazi tko na Floru? 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2014 u 22:57
Kao i svake godine, obavezno idem na Floru, samo još točno neznam koji ću dan to moći realizirati. Naime, sa unukom ne mogu jer je premali, a mama i tata mu rade u smjenama pa ću tek vidjeti kada će me osloboditi da mogu otići.
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2014 u 07:26
Ja cu ici, ali isto tako neznam koji dan, ovisi o poslu.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2014 u 14:43
U subotu dolazim na Floru smile213. Moji muški odlučili da me časte sa izletom.

Ako netko ide taj dan neka mi se javi i dogovorimo upoznavanje. smile126
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2014 u 21:09
Nema nikoga u subotu na Flori smile68.

Ja se veselila da ću upoznati i osobno nekog od Zg ekipe. 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2014 u 21:54
lilie ja idem u subotu na floru ali oko 18 sati jel radim do 16.ti odgovara?Baka Bea?
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2014 u 23:25
Dea mislim da u to vrijeme više neću biti u ZG već na putu kući.

Idem sa jednom Udrugom iz Belišća i autobus kreće u 6,00 sati.
Prije Flore idemo na još jedno mjesto (ne mogu se sjetiti koje Confused, voditeljica puta kaže da je to neka ulica sa trgovinom gdje ima dosta jeftinih stvari).

Baš mi je žao Cry !!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 07:37
bila na Flori,zapravo isla po Lithops,a kupila paukov cvijet,Ivancicu,Begoniju,Dhaliu,kamen cvijet,esheveriju,streptocarpellu(cure hvala za ID),cuvarkucu(crvenu) smile120a zivi kamen nisamConfused.jel tko bio na Flori i sta ste vi kupili?Lilie?
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 11:46
Dea, žao mi je što se nismo upoznale.
Moj autobus je u 18 sati kretao kući.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 11:56
pa dosla bus valjda u Zg bez obzira bila flora ili ne zar ne?onda cemo popitismile142.jesi kupila sta na Flori?
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 16:41
Dea kako bi mogla doći na sajam pun cvijeća a nešto ne kupiti.

Iznenadila sam se što sam naišla na  passifloru i to 3 (plava-20 kn, roza-20 kn i crvena-40). Crvena je imala cvijet a druge dvije nisu pa se nadam da će biti takve kakve su na slikama.
Drugo ću staviti na moju stranicu.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.