Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom
    Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 18:06
Pročitala sam na stranici http://hr.kpr.sk/ da se mogu naručiti različite biljke iz Slovačke i Češke po povoljnim cijenama. Prije nego se odlučim na takav korak, nadam se da ću čuti vaše mišljenje i vaša iskustva s takvom vrstom narudžbe. Posebno me zanima kako ste riješili plaćanje ukoliko ste naručivali od njih. Naravo, interesiraju me iskustva naručivanja biljaka od domaćih uzgajivača.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 20:37
Ja nažalost nisam imao još priliku s njima poslovati i narucivati od njih, tako da bas i ne mogu puno pomoci, sorry!!!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 20:40
Pa, mogli bi ovdje navađati iskustva sa bilo kojom firmom preko internet narudžbi, ne samo ovih što je dada navela!!
Već se dugo dvoumim i ja... pa su i meni interesantna iskustva!

Doći će naša hana, pa ona svoja iskustva prenjeti, ako ne nitko drugi!!!Wink
Na vrh
jelsa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 13:38
Osobno nisam zadovoljan sa Slovacima.Uglavnom je bilo staro sjme jako loše klijavosti.U konačnici preskupo.I ekipa sa Palmapedie ima loša iskustva sa njima.
Na vrh
pomme dor View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 158
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pomme dor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 20:00
Sto se tice narucivanja preko neta, za sada jos nisam imala problema. Doduse nikada nisam narucivala iz Slovace ili Ceske mada me to silno zanima jer imaju veliki izbor rajcica koje kakvih sorti. Da li mi netko moze dati adresu neke njihove stranice pa da malo bacim oko.
 
Ako vas zanimaju stranice preko kojih sam kupovala sjeme javite mi se, mislim da cete na forumu pronaci i adrese koje sam ostavila za povrce, a za koje sam sigurna da ih salju u hrvatsku.
Pomme
http://mes.pommes.free.fr Posjetite, redovito stavljam nove stranice.
Na vrh
salel View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 22:15
evo javljamo se
tkošto
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 18:34
do mene je stiglo bez problema od summerhilla,mr.fothergilsa (valjda se ne piše tak,ima naslov u internet stranicama,ovdje) i od seedrack-a. Plačanje karticama,bez carine i sl. Za biljke ne znam,ali ne kanim više ništa poklanjati carinicima (a jesam....)
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2008 u 20:33
Ja sam par puta narucivala, a i dobila u izvanrednom stanju, bez carine i raznih gluposti sa JUNGLE SEEDS.
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2008 u 20:40

Evo da vam pokazem biljkicu koja iznikla iz semena koje sam preko njih narucila.


 
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 21:15
imam pitanje, u biti dvojbu. dobila sam katalog od Thompson and Morgana i naručila bi nešto putem obrasca unutra, dakle normalnom poštom. sad dolazim na bitno: način plaćanja me muči jer pitaju broj mastercard ili visa kartice ili da priložim ček. da li mislite da je to sigurno? dati broj MC kartice? a da li netko zna kako se prilaže taj ček?

eto, puno ćete mi pomoć bilo kojim savjetom.smile143
Life is like box of chocolate...
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 21:16
mislim mogu naručiti i on line, ali priložili su mi vaučer na minus 5 funti što se isplati, a on line ga nema.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 13:30
baš mi nitko nema savjetić? Cry
Life is like box of chocolate...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 13:32
imas link od te stranice preko koje narucuješ???
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 15:45
http://www.thompson-morgan.com/
ali stvar je u tome što ne želim naručivati on line jer gubim bon i gomilu sjemena ono tipa kupiš ova dva dobiješ treći free, toga nema on line.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 20:46
Nera, ja imam iskustvo sa narucivanjem knjiga iz inostranstva preko interneta. Ti ne zelis ici preko interneta, vec preko kataloga zbog odredjenih pogodnosti. Ali i tebi traze broj kartice. To je posebna kartica koju ces izvaditi u banci i na koju ces staviti onoliko para koliko ce te kostati isporuka. Jedino ne znam kako ces im u svom slucaju dostaviti broj. Znam samo da to nikako ne smes uraditi e-mailom. Preko stranice je lako. To je posebna, dobro zasticena stranica i to je sasvim sigurno kada su u pitanju ozbiljne kuce.

Jedino ti jos preostaje da se kod njih licno informises.
Aglaja
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:41
hvala na odgovoru. dakle postoji mogućnost otvaranja kartice samo s tom količinom novaca na njoj tako da ne mogu skinuti više? sam dobro razumjela
Life is like box of chocolate...
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:49
Da. Kuce preko kojih mi narucujemo knjige ne uzmu ni cent vise od onoga sto su obracunali, pa i kada na kartici bude i vise (a postarina je vise nego smesna: jedan-dva eura, toliko ne izadje ni kada nam salju iz zemlje).

To je devizni racun. Objasnice ti sve u banci.
Aglaja
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:52
super. baš ti hvala. sutra ću ih odmah nazvati. inače sam radila on line transakcije i ne skinu više nego štotreba aliovo da im šaljem putem pošte mi se ne sviđa. smile78
Life is like box of chocolate...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:27
Nera, dali što naručila od Thompson&Morgan??? Kako je to prošlo?
Ja sam dobila njihov katalog, pa me isto zanimaju iskustva!
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 15:45
ja sam naručila od jedne gospođe koja prodaje sjemena razno razna cvjetova koje nikad vidjela nisam, pa naručila roza pampas travu, baš me zanima kako će proći, isto preko interneta, ima na njuškalu pod dom i vrt, cvijeća svakakvog.....imate li kakvog iskustva, čini mi se da je prodaja ok...plaćam po primitku a i cijene nisu prevelike, sad baš me zanima hoću li dobiti sjeme u redu ili.....???????
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.