Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FARMASI cosmetics
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FARMASI cosmetics

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: FARMASI cosmetics
    Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 20:27
Nakon duljeg vremena vraćam se svima vama. Embarrassed U svemu što mi se izdogađalo u zadnje 4 god Cry našla sam zanimaciju koja mi odvraća misli od svega, ali i puno više od toga.
Oni koji me znaju od prije, znat će o čemu pričam.
Ako cijenjeni admini dopuste ovu temu, pozivam vas da mi se pridružite u novoj avanturi.
Postala sam član Farmasija u 2. mj 2017. g, počela sam upoznavati nove ljude, osmijeh mi se vratio na lice. Dobrodošli ste svi! Heart Hug
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2018 u 23:38
Ako nekoga zanima što je Farmasi, kakvo je sve, ili bilo što, slobodno mi se javite, rado ću vam sve objasniti. Dobrodošli! Heart
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2018 u 23:15
Zašto biram Farmasi?  
  

Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.