Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedna sala za vjenčanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedna sala za vjenčanja

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jedna sala za vjenčanja
    Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 20:55
Budući da ja baš nisam talenat, a da me je dopala ta dužnost od vas očekujem i molim pomoć za uređenje ove sale

Pogled na salu odmah od ulaza



desno od ulaza



lijevo od ulaza



pogled od mladenačkog stola


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 20:56
A evo što sam ja zamislila;

1. mladenački stol pomićem prema desno (gledano s ulaza) nekako su mi tamo zatvoreni ;

- stol oblačim naprijed u crveno i na stol ide crveno bijeli aranžman od ruža (mlada želi sve crveno i boju breskve)
- sa strane lijevo i desno od aranžmana dolaze sviječnjaci za lučice (male svijeće)

2. plafon ; balon dekoracija; veliki rasprskavajući balon , til s balonima do uglova i u uglove cvijetovi od balona ; naravno crveno i boja breskve.

3.  zidovi; crveno i boja breskve velike bogate mašne (od čega???)

- iza mladenaca dolazi slavoluk od bršljena i na njemu samo mašne (od čega???)  kao i na zidu i vjerojatno bijeli golubovi

4.  stolovi; bijeli stoljnjaci, a po sredini dužinom cijelog stola 30 cm širok crveni nadstoljnjak .
- umjesto klasičnih vaza i svijećnjaka idu ogledala 20x20 sm na kojima je visoka uska crvena vaza za jedan cvijet tj. ružu, a u uglove ogledala (koji su odrezani) dolazi mala svijeća (lučica)


A sad vi.

Pucajte sa kritikama i prijedlozima, svaki je dobrodošao, ali moram reći da plafon ne dirate jer je to mladenkina želja, kao i to da baloni budu samo na plafonu, a moram priznati ni ja ih baš ne obožavam.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 20:59
CRVENO = tamno crveno, ali ne bordo
BOJA BRESKVE = malo onako roza

uz mogućnost bijele, ali ništa više - odluka mladenke.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:06
Zidovi su boja breske, zavjese su  ako dobro vidim...bordo...mislim da bi trebalo dobro paziti da ta crvena....koju mladenka hoće ??? bude što je moguće sličnija zavjesama...znaći skoro bordo...

A što misliš na ovu zelenu kombinaciju sa bojom breskve....ja bi skoro pa tu
crvenu....izbacila...


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:07
Ovako...Moraju li baš biti baloni???Pa svi ih imaju. Kaj umjesto balona ne napraviš "cvjetne bombice" i njih objesiš?
Ove vaze-ogledala si ne mogu predočiti kako izgledaju.Imaš neku sliku tih?
Kod slavoluka... ok bršljen no ubaci svakih 20ak cm(zavisi koliko je velik i di je pregib)mašnu(kasnije ti velim kakve) na kojoj je privezan mali buket(1 cvijet+zelenilo)
E sa koliko novaca raspolažeš? Možeš li birati cvijeće?
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:11
Zeleno totalno otpada. Donata sory ali mrzi zeleno - izuzev bilja.

Shasha nemam sliku, ali uskoro ćemo ih imati gotove pa ti sliknem.

Lova mi nije limitirana, ali što manje to bolje, a cvijeće je moj izbor izuzev njenog buketa koji je od ruža.


Ajde navali narode - ideja slavoluka je za 5 vjerojatno prihvaćeno.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:17
E da,mašne. Ja sam kupila u presoflexu mašne.Velike,već gotove,samo ih složiš.Roza i rub je od tila bijelog.Naravno ima i drugih boja no tebi ta treba.
2.PLAFON- Ja bi definitivno balone izbacila.U kojem mjesecu je svadba?
Umjesto onih bljak traka,staviš til i svakih nekoliko cm(ti odrediš) tu cvjetnu bombicu,ili mašnu(zgodno bi bilo kombinirati crvene mašne od tila,onako velike). Ako je u proljeće ili ljeto to neće biti skupo jer ima cvijeća na sve strane.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:24
Svadba je 05. travnja.

Na koje bljak trake misliš?

Mašne sam i ja razmišljala kombinirati nešto od tila i krepa, ali krep baš ne volim, pa dam čak razmišljala i o onoj cvjećarskoj mreži poput jute - ona je onako kruća.

Sve balone mogu možda izbaciti izuzev glavnog - centralnog jel je to onaj rasprskavajući sa 100 malih i konfetama koji puca s prvim plesom - dakle kasnije ga nema.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:34
Ma na krep papir sam mislila.E da još nešto.Ovaj stol od Donate je preljep i zakaj umjesto zelenog,kako je na slici,ne ubaciš te crvene "trake po rubu(kako su zeleni na slici). To možeš jeftino nabaviti,ima takvih nadstolnjaka i zavjesa jeftino za kupiti.
Recimo  da staviš na bijeli stoljnjak(onaj dio ispred koji visi) takve crvene trake itamo di ih podižeš staviš...ne znam,jednu roza ružu,ili mašnu...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 21:37
smile68 sad tek vidim u što sam se uvalila. No uz vas se ne bojim .

Idem sad ćoriti jer sutra radim, a onda lijepo prekosutra sve ovo pročitam i prokomentiram.

Hvala što se mučite zbog mene.
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:01
Ovo ti je moj stol bio za vjenčanje.... Budem još slika stavila ako ti treba... iznad podija sam imala isto balone i neke trake...


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:04
Mislim da si ovu temu stavila na krivo mjesto... Pitaj administratora da ti ju premjesti u aranžiranje i dekoriranje
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:04
tako nešto sam mislila pod onim"cvjetne bombice".E sad tu su orhideje no možeš ubaciti crvene ruže
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:08
Ja bi tako nešto na one zidove boje breskve di su neonke.Zavezati to za neonku itako da visi na zidu.
pogledaj tu
na 6-oj slici se vidi ono što sam ja mislila da staviš ispred.Na bijeli stoljnjak ovako crveno i tu di spajaš,koja ruža
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 20:13
Dobra bi ideja bila da ove shashine cvjetne bombice...padaju i po sredini zavjesa...gdje se sastaju nabori....smile186

u svakom slučaju zavjese treba isto ukrasiti...možda malo bršljana ubaciti umjesto mašni...da ne bude klasično... 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 20:37
smile55 ma najboje ste, a ove cvjetne bombice su mi zakon, baš su super.

Idemo dalje, a onda ćemo sve to uokviriti u jednu priču.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:14
Teak,znaš šta ti je jako bitno? Vidim da su stolovi relativno uski(ok,klasični no uski kad gledaš šta sve treba stati na stol) Jel su stolice sa obje strane stola ili samo sa nutarnje? Mislim da bi prvo trebala vidjeti(ako su sa obje strane) kada tanjure postaviš,čaše,pribor za jelo,pepeljare,.....ono osnovno šta MORA biti na stolu,koliko ti mjesta ostane. Trebaš računati da su kolači na stolu,kada ide hrana,koliko to mjesta zauzme.....E kad to vidiš onda gledaj kakav ćeš aranžman(i svijeće) staviti na stol.Ako staviš neki veći,on će biti na stolu dok nikoga nema,kad se gosti skupe smetat će i to će se maknuti(kakva korist onda od toga).
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:22
Za stolove gostiju idu samo ona ogledala  sa vazom za jednu ružu i to je definitivno odlučeno, a mladenački stol je još promjenjljiv. Čak sam i gledala one staklene kugle sa ružama u vodi i onim plutajućim svijećama, ma ne znam ništa trenutno slušam vas i rzmišljam, a hvala Bogu imam vremena.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:32
Znam da nije tema, ali moram; znaš ti onu; "kad se male ruke slože...... sve se može, sve se može...."


nisam mogla a da ne progovorim.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2008 u 21:33
A kako stolice idu,sa obje strane stola ili samo sa nutarnje?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.