Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jagoda malina (Rubus illecebrosus)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jagoda malina (Rubus illecebrosus)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jagoda malina (Rubus illecebrosus)
    Objavljeno: 22 Listopad 2019 u 09:16
ako želite žilavu biljku koja dobro rodi i ima ukusne plodove probajte s crnom malinom-Rubus occidentalis
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2018 u 11:41
Jamlinu imam par godina i ove jeseni će završiti u kompostu. Naime, nikakve koristi od nje jer se poslije cvjetanja veći dio cvijetova osuši i ne stvore se plodovi, dio oformljenih plodova se deformira i ostane kržljavo tako da nisam do sada ubrala niti jedan pravi zreli plod te ne mogu reći niti pravo kakav im je okus. Ono što sam probala od dijelova deformiranih plodova i nije po okusu baš nešto - pa će završiti moja jamlina u vječnim lovištima.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2018 u 07:13
Imam ju i ja od prošle godine, jedan plod ove godine i razočarala me.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2018 u 23:20
Imam ju nekoliko godina... kod mene vrlo malo i slabo rodi... vise atraktivna nego korisna...
Na vrh
misoo83 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 172
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misoo83 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2018 u 08:35
Da li ste nekada videli ovu vrstu voća?, kod mene ove godine prvi plod Tongue.


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,190 sekundi.