Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 373839
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 07:10
Jedva čekam berbu. Ananas volim više od kestena!!!smile94
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Marina Ćorluka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marina Ćorluka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 07:17
Probala sam već,stoji i na suši se valjda će kreniti,ali zar mu ne smeta zima i vlaga vani?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 08:35
....hmmm...pa nije vani,u kući je!?
 
Sad si me smela i išla sam pregledati  poruke da vidim di sam to šta o njemu pisala.
Joooj,ja sam tu napisala da ne znam jel e primio ni di je ananas-u dvorištu.Ma to sam mislila na onaj kalikant-kod nas ga zovu ananas.smile42
Oprosti ako sam te zbunila,ovaj,što sam ti opisala ,držim preko zime u kući a neki dan sam spomenula ananas-KALIKANT-grm otporan na hladnoću,cvjetovi mu mirišu po ananasu pa ga valjda stoga i zovu vrtni ananas.
Na vrh
Marina Ćorluka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marina Ćorluka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 14:21
uh! sad mi je lakše sve me to zbunilo....ma nek smo mi skužili gdje je greška.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 373839
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.