Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cimbidijum - Cymbidium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cimbidijum - Cymbidium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526>
Korisnik
Poruka
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 23:49
Moon jel tvoj procvita? TongueSmilesmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2014 u 01:27
Fiki, ja sam svoje poklonila mami i sad će kod nje carovati. Rekla mi je da joj se jako sviđaju i prvom prilikom kad sam ju posjetila, dobila ih je. Sad uživa u okruženju orhideja, a i ja uživam kad je ona zadovoljna.Tongue
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2014 u 00:09
Thumbs UpWink
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 21:56
Bravo @moon Hug
Ti ćeš sebi nabaviti druge kad naletiš na neku od akcija Thumbs Up

Ja sam prije nekoliko dana ove krasne biljke našla u MBM-u Rijeka po cijeni od 60,00 Kn komad.

Ostali iz moje osebujne kolekcije Tongue cvjetaju ko veliki



Neke sam morala preseliti u veće teglice jer je bila gužva u predjelu korijena.


Morala sam rezuckati plastične teglice da ne oštetim korijenje LOL

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 22:40
bebolina, super ulov,  i ostala cvjetna družinasmile55

Mama je bila vesela kao malo dijete, a ja sretna zbog toga. Ma meni je puno lakše doći do lijepih, a sniženih primjeraka, a sad imam ponovo razlog pohoditi vrtne centre LOL
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2014 u 23:53
smile64smile64smile64
Prekrasno!!!!!!!!! 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 00:32
@moonHug Sretno s novom "šetnjom" po vrtnim centrimasmile57
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2014 u 21:10
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2014 u 22:08
Ooo sezona cimbića je počela. Lijepo si iskombinirala bojice cvjetova, sve je u tonu smile64
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2014 u 01:36
Moj cymb je bas u losem stanju :-( Bebolina ja bi ti ga dala na spasavanje ako imas vremena i volje. Ovaj cymb mi puno znaci jer sam ga dobila na poklon od drage osobe. Trenutno je presadjen...korjen je bio truli a bulbe su zmezurane...lisce i dalje zuti i otpada...mislim da bi trebali hitno djelovati a ja vise stvarno ne znam sta da mu ucinim da ga spasim :-(
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 14:37
@Seny, ajde nam slikajte da vidimo u kakvom je cymb stanju....
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 14:39
Objasnite mi molim Vas kako da stavim sliku na forum...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 15:06
Seny, evo link s uputama Kako staviti slike. Već si stavljala slike preko cvijeta info, postupak je identičan pa ćeš se lako prisjetitiWink

Ukoliko koristiš neki poslužitelj (photobucket ili sl.) za obradu slika, obradi ju na forumsku veličinu 640x480 i kopiraj kod za forum i samo prilijepi na post Wink
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 15:18
Da znam da sam vec stavljala...upravo sam pokuhala ali mi ne zeli jer radim preko mobitela pa ne znam kako da na mobu smanjim velicinu slike. Potrudit cu se. Hvala vam na pomoci.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 15:26
preko photobucketa, najprije bi trebalo dodati opciju za mobitel
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 16:52
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/orhideje/cimbidium/75993.aspx -
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 17:00
Evo drage moje uspjela sam. Ovo je moj cymb :-( Bebolina i ostale cure akobimate kakav savjet pomozite. Prije par godina je ovaj cymb bio predivan ima cak i slika na ovom forumu mislim da na strani 12 e da mi je vratit mu tu ljepotu ˘
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 21:14
Pretpostavljam da je ovo slika prije presađivanja, ili griješim???
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Seny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Seny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 21:23
Ovo je slika nakon presadjivanja. Bulbe su bile ovako zmezurene i prije presadjivanja, korijen je bio dosta unisten od truljenja i navodno je biljka bila napadnuta crvenim paukom. Presadila sam je i tretiraka vertimecom. Bila je ok nekih tjedan i po a sada joj je lisce opet pocelo zutjeto.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2014 u 21:46
u kakvom je supstratu????
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.