Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2013 u 22:59
to je do internet explorera
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 00:04
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

to je do internet explorera
Imam novi kompjuter,najnoviju verziju Internet explorera neznam onda šta je
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 12:10

Može mala pomoć, registrirala sam se na imageshack, napravila prvi album i ne znam dalje... Kako skinuti određenu sliku u poruku na forum? 

Hvala puno!

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 12:21
Bugica, imaš upute na CiF-u kako staviti slike.....na 3. stranici ove teme. Meni je tako najbolje stavljati jer slike se ne izgube, nitko ih ne briše.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 13:34
Hvala milice, uspjela sam! Konačno... Ne znam kako mi je promakla treća stranica, a čitala sam, ali mali klinci, stoput prekidam i tak... Hvala ti Hug
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 22:51
mogu li se preko mobitela stavljati slike ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 22:57
za sada nema nikakva opcija posebna, mogu se postaviti ali isto kao i sa računala
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 23:06
hvala Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 23:46
ma ništa
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 10:01
Zašto ne mogu dobiti sliku u poruku, nego samo slova /kod/, probati ću ovdje još jednom. 



I evo mi slike smile112
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 11:34
Bugica, vidiš da si uspjela.... smile112Ispočetka će ti to ići polako i pažljivo slijedi upute a nakon nekoliko će biti posve jednostavno....Tako je i meni bilo ispočetka a sada dobro ide.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 11:44
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Bugica, vidiš da si uspjela.... smile112Ispočetka će ti to ići polako i pažljivo slijedi upute a nakon nekoliko će biti posve jednostavno....Tako je i meni bilo ispočetka a sada dobro ide.....


milice, hvala na podršci, našla sam si grešku, zeznula sam nešto s kopiranjem smile42

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 12:49
samo malo prakse, na početku je komplicirano nakon 3-4 postavljene slike neće biti jasno kako se moglo pogriješiti na početku Wink
Na vrh
IvanOs View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar
3. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 18:33
Evo još malo pojašnjenja kako bi vam pomogao.

Najbolji način ovdje je da koristite sam CIF za prijenos i čuvanje fotki. No ako koristite neki drugi onda za sada iz moga iskustva je Photobucket gdje ipak možete vidjeti koliko slika imate i koliko ste besplatne memorije potrošili.

Primjer prema mojim fotkama: Imate besplatno 2,1 GB besplatnog prostora. Što sam računao po mojim fotografijama koje su 1024 px mogao bi postaviti cca 9400 fotografija. Ja sada koristim tek 9% prostora.

Koristite li naprimjer Imageshack ili neki drugi Image Hosting vi niste u mogučnosti vidjeti što se dešava s vašim fotkama. Tako oni kada im se nakupi maksimum prostora na serveru najstarije fotke brišu da bi napravili mjesta novima. Ako su vaše fotke među njima gdje god da ste ih postavili njih više u postovima nema. A vi ne znate zašto ,ni da ih nema i primjetite ih slučajno ako pregledavate svoje stare postove.

Ovo su moja iskustva pa možda nekome pomogne za što se odlučiti.




Bolje biciklom u ribolov nego mercedesom na posao.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 20:05
Istekao mi je free trial na imageshacku, uploadala sam i ponovo ne mogu staviti slike na forum. Što moram napraviti, da li netko može pomoći? 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 20:45
Bugica, najbolje stavljaj slike preko CiF-a. Tako su najsigurnije.....bar po mome iskustvu......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 21:46







kao što milica kaže malo se potrudiš i staviš preko cifa. tu ti ostanu bez problema i sve radi kako treba.
Na vrh
IvanOs View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar
3. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 18:37
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Istekao mi je free trial na imageshacku, uploadala sam i ponovo ne mogu staviti slike na forum. Što moram napraviti, da li netko može pomoći? 


Ovdje na forumu koristi postojeću mogučnost stavljanja slika a za druge forume i sl. ti preporučam  Photobucket. Detaljnije imaš par postova iznad.




Bolje biciklom u ribolov nego mercedesom na posao.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 18:39
Pripazite sa Photobucketom na limit koji ima i brisanje starih slika kada se limit dosegne
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:40
Hvala svima, pozabaviti ću se ipak CIF-om Smile Ako ne bude išlo, javim vam se za pomoć Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.