Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako staviti slike!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako staviti slike!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
Korisnik
Poruka
Ambolto View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ambolto Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 20:25
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ambolto View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ambolto Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 21:30
Na vrh
Ambolto View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ambolto Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 21:38
Problemi problemi
Na vrh
seneka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seneka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 20:33
Pa dobro,jel ne postoji neki način postavljanja slika na ovom forumu ,a da se nemora doktorirati nuklearna fizika..mad..
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:57
...ma ne trebaju ti doktorati za postavljanje slika...reci di je zapelo da ti pomognemo
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 23:18
Ljudi, ja sam tu nova pa čitam prepiske o postavljanju slika. Hvata me panika kad vidim kakve probleme imate, a ja sam totalni lajbek za to (a i meni se čini da treba doktorat iz informatike). Imam slikica iz svog vrta koje bi vam htjela pokazati. Valjda ću se uskoro ohrabriti, skočiti i zaplivati. Za sada samo pozdrav svima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 08:38
Meni je isto na početku bilo teško. Slijedila sam upute na ovim stranicama i sada mi ide dobro.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 13:39
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:


Ljudi, ja sam tu nova pa čitam prepiske o postavljanju slika. Hvata me panika kad vidim kakve probleme imate, a ja sam totalni lajbek za to (a i meni se čini da treba doktorat iz informatike). Imam slikica iz svog vrta koje bi vam htjela pokazati. Valjda ću se uskoro ohrabriti, skočiti i zaplivati. Za sada samo pozdrav svima.


dobrodošla na CIF, samo bez panike, svi smo mi nekad bili početnici, pročitaj malo upute pa di zapne pitaj...evo za početak možeš nam se predstaviti ovdje klikni

Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 16:53
Hvala na dobrodošlici, odmah mi je lakše. Sa slikicama moram pričekati, prvo im trebam dati nazive, jer su mi samo po brojevima - ja sam malo lijena osoba, pa onda idem proučavati kaj treba napravit da vam pokažem svoj vrt, koji obožavam, makar nije Versaille.
pusa svima
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 23:09
Hvala administratoru za upute o postavljanju slika. Stvarno nije problem, a uhvatila me panika kad sam vidla onaj URL. Pojma nisam imala kaj je to. Sad je sve OK.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 12:26
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 10:49


dzeni Clap 
 

citiram dio:

Zbog velike količine slika koje se stavljaju na forum treba pripaziti na njihovu veličinu, tako da slike budu vidljive bez problema i članovima sa sporijom vezom. Zato treba pripaziti i stavljati slike tako da veličina slika neka ne bude veća od 800*600 ... (preporučam 640*480)
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 23:35
ok pazicu,al je pravo komplikovano,a ja pravi tutkun za to:D
sutnja je zlato....
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 23:01
Imam pitanje...
ja imam otvorenu svoju galeriju slika na cif-u, no jedno vrijeme nisam stavljala slike preko cif-a nego preko Ptičice. Međutim sada su na Ptičici nešto izmijenili, slike se postavljaju na drugi način i malene su. Pokušala sam staviti slike u svoju galeriju na cif-u, ali na pola me zblokira, odnosno otvori mi se "brovse", kliknem, otvorim svoj album, nađem sliku, kliknem na nju i .....ništa. Jeli možda moj album na cif-u zblokiran?
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 07:53

sorry na kašnjenju. nije ništa zablokirano. i sve radi kako treba. tako da ne znam u čemu je problem.  koji preglednik koristite za surfanje??

 
ponekad to zna biti problem
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 16:24
Koristim Firefox, ali upravo sam probala preko Explorera i ista stvar. Dođem do "Brovse", kliknem, pronađem u svom kompu sliku koju želim staviti, kliknem na nju, pojavi mi se kat.rea Klikni i postavi... kliknem, ali ništa se ne događa, nema... Postavi sliku.
Ako se dobro sjećam, kada se klikne na "klikni i postavi" treba nešto pozeleniti ili je to promijenjenoQuestionConfused
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 16:27
Nije se nista mjenjalo
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 16:39
E onda stvarno neznam...U mom albumu se vidi kada sam zadnji put postavila slike preko cif-a, a od onda nisam postavljala jer su mi odjednom postali nedostupni i cif i slike. Zašto sam bila blokirana neznam, uglavnom pošto sa cif-a nisam dobila pomoć, pozvala sam u pomoć osobu koja se kuži u kompjutere, on me uspio odblokirati, ali, opreza radi, nisam više slike stavljala preko cif-a nego Ptičice. Sada su na Ptičici nešto promijenili i slike se mogu postavljati samo male, nisu prilagođene veličine za cif i kada ih postavim u svoj vrt, svatko tko ih želi vidjeti mora kliknuti na sliku za uvećanje. Pretpostavljam da je to ljudima tlaka, pa sam pokušala ponovno preko cif-a, ali ne ide...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 17:24
Koristim Firefox ali meni ide sve kao i prije. Stavljam slikice preko Cifa, mora da je nešto drugo u pitanju.
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 19:23
Pikala sam pikala i otkrila da se Firefox i ptičica ne ljubeWink, vratila se na dobri stari explorer i slike su naj-taman. Hvala svima na trudu, jedino se nadam da me ne bude opet Exp... počeo zezati Unhappy.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.