Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ideja- kad nestane inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ideja- kad nestane inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ideja- kad nestane inspiracije
    Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 13:06
U slobodno vrijeme , kad vam je dosadno i neznate kam bi sa sobom, preporučam rad sa špagom. Mucastom , ne plastificiranom!

Ovdje su samo neki radovi, ostale sam naravno poklonila.
Pa evo malo ideja!









Potrebno je :
1) podmetač za čaše sa nekim ljepim detaljom ili nešto slično
2) komad kartona na koji se sve ljepi
3) špaga- ne plastificirana

Na karton formata po želji zaljepiti podmetač. Narezati špagu na trakice po želji i ljepiti. Prepustiti mašti na volju!



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 16:01
smile141 Ovako nešto nisam još susrela!!! Baš je smile227
Stvarno zvuči jednostavno!!!
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 17:35
super!!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 20:29
smile141
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 20:59
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 21:04
WoooooooW Šeflera,predivno je. ja sam sa špadom radila cvijeće i ukrsne neke posudice ali ovo je fenomenalno
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 21:33
Svaka cast!!! Ova zadnja slika me jednostavno odusevila!!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2008 u 11:51
Hvala, hvala!
Ima još nekih uradaka od starih aranžmana s cvijećem i krep papirom, starim kartonskim kutijama i sl. Samo da bi ih uslikala moram se došuljati do prijatelja i rodbine kojima sam poklonila!
Strpljen , spašen!
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 18:00
ovo je zaista predivno smile55
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 20:52
Nisam vidjela još ovo sa špagom...ideja originalna smile55
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2008 u 20:55
nisam ni ja vidjela još ovo! stvarno je super!!
Per aspera ad astra.



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 21:53
Napokon sam uzela fotić i prošvrljala po stanovima rodbine da uslikam poklone koje su dobili!

Pa evo još nekoliko ideja:

1- jednostavna tehnika- olovka, par gotovih okvira i to je to! Tematika slikica , naravno cvijeće- konkretno ruže! (slikice iz osnovne škole- sad više nisam tako spretna i mirne ruke)




2- aforizam- na kartonu obljepljen okvirom od špage! Samostojeći!




3- volim reciklirati - tako je ova slika nastala od starog okvira nađenog na tavanu, starog buketa od kojeg je iskorišten krep papir, kutija(ostrugana) i suho cvijeće


4- još jedna reciklaža! ovaj put od stare kutije kojoj je ostrugan vanjski sloj da se dođe do valovitog dijela. Ljepljeno, da dobije oblik okvira i u sredini buketić od onog istog buketa s prethodne slike! Napravila sam cca 20 okvira za poklon , a trebala su samo 2 dana!


5- ideja za Uskrs! klada s korom, picek, malo detalja iz prirode i naravno ljepilo!




6- špigl. stara kutija od tonera za printer, obljepljena rafijom, umetnut špigl, i detalji od fimo mase- naravno, ruže!






Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 22:51
predivno...nemam riječi............
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 23:09
smile227 Ovo je... predivno!!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 09:15
Ne mogu vjerovati koliko vas dvoje imate interesa i kakosve stignete. Famozni ste smile81 Bravo, hvala na idejicama smile191 već nešto vrtim pa kad završim fotkam (jasno kad mi klinci za ročas kupe fotić iznenađenja)smile96
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 14:19
smile143 Daj još!!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 15:23
Skoro je Vuzem pa već gruntam kaj bi mogla, ali... nekak mi se čini da ove godine niš od kreative na tom području! Malo mi je stiska na poslu! No možda se uz "pozitivan" pritisak okoline nešto i izrodi u ova dva tjedna!

Hvala svima na komplimentima!
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:59
Predivno. Stvarno si nadarena. LOL
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 20:38
Obzirom da imam krasnog muža (nesmijem baš previše hvalitiWink) on je znajuči vašu neiscrpnu potrebu da kličete od veselja za svaki uradak, a isto tako znajuči da ja, nakon vaših poklika, nosom param nebo, uslikao  u posjetama još mojih radova.
Nisu noviteti već samo varijeteti onih gornjih.









Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 15:21
Šeflera, pa ti to rasturaš, svaka čast, odličnoooooooooooo!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.