Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik - Šeflera + Miha-M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik - Šeflera + Miha-M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2008 u 22:21
Samo čekam kad ćete i krevet premjestiti da udomite cveteke, ribice, peseke da ne velim kak bu i macama hladno... fenomenalno izgleda polica, baš je osvježila prostor (špajservis može i u kutiju na tavan, kaj ne!)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 08:43
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Samo čekam kad ćete i krevet premjestiti da udomite cveteke, ribice, peseke da ne velim kak bu i macama hladno... fenomenalno izgleda polica, baš je osvježila prostor (špajservis može i u kutiju na tavan, kaj ne!)


I toga je bilo. Otkada smo preuredili kuću, krevet u spavaćoj je promjenio sve strane svijeta. I najgore je to kada se probudim po noći, više neznam na kojoj su strani vrata. Pa sam tako nekoliko puta već poljubio zid. Taman se naviknem na jedan raspored, kad mi Šefi kaže,: mogli bi ovako, malo onako, a meni se spavaaa... Nakon ove police uložio sam veto na kućne preinake najranije do uskrsa. smile48
...štihača je zakon...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:47
Čekaj samo da te Šefi čuje....smile181
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:50
Da, da! Do Uskrsa! Moš mislit!!! A di bu bor došel!!!!? Pa moramo i njemu mjesta napraviti! To dojde za čas!smile133
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 15:08
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Da, da! Do Uskrsa! Moš mislit!!! A di bu bor došel!!!!? Pa moramo i njemu mjesta napraviti! To dojde za čas!smile133


Bor!? S obzirom da imamo i dvorište, može malo za promjenu biti i vani.smile187
...štihača je zakon...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 15:42
Joj super ste mi!!!!!!!
 
smile120
 
A i polica bez mane....eto i meni ste dali ideju, samo što je moj namještaj u boji trešnje, pa ću ja morati kupiti gotove police....
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:00
Pazi Miha da ti ne završiš vani... mjesto bora i cvijeća! Počni si na vrijeme pripremati alternativni smještaj!smile191 Ne buni se previše, ja sam tri puta mijenjala položaj glavnih ulaznih vrata u stan, a i sad mi se čini da imam bolju ideju ali se zabavljam izmjenom prozora pa ostavljam vrata na miru!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:59
bome..dobro franjica zbori.oprezno miha smile183
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 21:45
Još smo tu i krevet je na istoj poziciji!
Dobila od susede one male astere pa sam ih presadila. pokupili smo krtičnjake i napunili do kraja suhozid oko jabuke. Sad je i taj dio spreman za sadnju.
sjeme se skuplja svaki dan. Baš mi je ljepo kad se ujutro zbudim i pogledam kroz prozor- u dolini magla, a sa istoka se sunčeko diže! A jutarnje nebo rozo-crveno-plavo!
Lude boje!
Vikend je prošao u familijarnom okruženju. Dobila sam i pustinjske ruže od svekrve pa sam ih spremila na toplo do proljeća. Erike su zamjenile pelargonije, a pelargonije su se preselile u podrum. Terasa je ogoljena i sve biljčice su u kući.
Više nemrem štrudle ni primirisati, a jabuka bum naribala, zdinstala i u škrinju dok se ponovno ne zaželim.
Ovih dana se još mora pokositi dvorište iza štale i to bu zadnja košnja , kak mi se čini.

A svako veće imamo rekreaciju. Tamara i Zoran u akciji u podrumu. Dobro, nismo baš kao oni , ali kao Forest Gump jesmo.
Za ročkas sam dobila stol za stolni tenis pa svako veće imamo turnire.
Nekad je loptica više oko stola nego na stolu, ali to ni nije bitno. Tak i tak ne igramo na bodove. Glavno da ona leti!Ping%20Pong
 

Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 12:26

Vaš dnevnik redovno čitam, ali u zadnje vrijeme nema novih fotografija. Što se novo radi u vrtu? Hoćemo fotke, hoćemo fotke...!Tongue

Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 15:26
A kad nema niš novo! Potrošili novce, plaća još nije sjela,a i sve je po starom pa ne stavljam fotkice jer ne slikam!
Nemrem vas udaviti stalno istim fotkama! A i bubice su se sakrile na toplije pa nemam za kim trčati.
A da ne velim da mi je dan prekratak!
A kad se samo sjetim da bum uskoro s posla dolazila po mraku doma!Dead
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 16:30
Šeflera, a da se preselimo na havaje? tamo možemo vrtlariti 365 dana u godini na vulkanskoj plodnoj zemljiBig%20smile Raj za vrtlare...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:34
Kaj ti je! Pa nebi onda vrtlarila već tancala hula-hula sa koktelom u ruci i gledala druge kak vrtlare na mom gruntu!

Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 20:22
a što če ti tamo grunt.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 10:09
Dalije izvađene, lukovice tulipana nabavljene. Osmišljeno mjesto gdje bumo dalje selili krtičnjake. Nek one samo ruju! Ja bum od tog čuda napravila.
Našla stare crepove pa eto - krećem danas i sutra sa izradom novog prostora za sijanje svega kaj sam ove godine dobila za sijati!
A onda bumo to polako punili s krtičnjacima i do proljeća bu valjda gotovo.


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 11:23
eh ti krticnjaci,bas i meni zadaju probleme.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 14:00
uf! Evo- troje tački krtičnjaka prebacila u cvijetnjak.
Mislim da je malička znala koliko mi zemlje treba pa se dobro naradila. Eto sad može ponovno kopati jer mi treba još dvaput toliko koliko sam danas skupila!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:54
odlicno obavljen posal! police su super,ima mjesta za sve,sve je ljepo pregledno,svaka cast! Clap
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 20:21
tako ih i mi iskorištavamo kad se već teško boriti s njima Wink tako fino usitne zemlju da je taman za cvijeće
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 15:59
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju,
baš sam sretna, baš sam sretna pa makar ne imala što čitati u vašem Dnevniku jer očito plazite po drugim Forumima i čitate sve što vam padne pod ruku. Pazite, roditeljstvo je jedina djelatnost koja je dozvoljena bez ikakvih ispita, pripema i svjedodžbi... osluškujte jedan drugoga i bušicu i samo naprijed. Uz toliko ljubavi koliko je vas dvoje imate, uz toliko pozitivne energije znam kako će na svijet doći jedno predivno stvorenje, znam kako će čovječanstvo biti obdareno jednim pravim, velikim (u svakom smislu, ne samo fizičkom) čovjekom. Bravo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,232 sekundi.