Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 16171819>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2016 u 15:20
Ljetni jorgovan a i ovaj drugi nastoji da se pretvori u grm ali ja to ne dozvolim. Orežem sve mlade koji rastu okolo i tako grm postaje stablo. Ja imam dva stabalca ljetnog jorgovana i kada kosim travnjak, obavezno moram pokidati izrasle koji ih nastoje pretvoriti u grm.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2016 u 17:30
hvala na savjetu. Orezivat ću i ja da bude stablo:)
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2016 u 23:27
Kupujem kontejnirane sadnice bozura i perunika.. molim ponude
Na vrh
mili321ca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Kolovoz 2016
Lokacija: ivanić grad
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mili321ca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2016 u 16:59
ako netko zna gdje nabaviti kameliju japoniku bob hope i kolika je cijena
milica
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2017 u 14:59
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
summerzg View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Lipanj 2018
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje summerzg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2018 u 13:58
Pozdrav svima!
Vec 5 dana guglam i saljem mailove u potrazi za bušin ili cistus  i nikako naci.
Guglajuci naletila na ovaj forum pa se registrirala da vas pitam znate li gdje bi se  (po mogucnosti blizu zg) mogao nabaviti Cistus iliti Busin. :)
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2018 u 12:52
U zadnje vrijeme mi se čini da ljudi nekako nisu aktivni ovdje, kao da se sve preselilo na facebook.Tamo ima raznih vrtnih grupa.

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2018 u 16:36
Ma ne čini ti se, već je to zaista tako. Cif nije niti sjena onoga što je bio i to prvenstveno zahvaljujući nebrizi njegovog osnivača i vlasnika, a onda i neaktivnosti članova. 
Ljude treba netko voditi, animirati na aktivnosti, a forum redovito čistiti i činiti preglednim, brisati nepotrebne teme koje ničemu ne služe, brisati neaktivne članove...
Ali, kao što rekoh, naš domaćin je postao neaktivan, stranice neuredne i pretrpane svim i svačim a domaćin se bavi očito drugim stvarima. 
Najbolje bi bilo da ove stranice prepusti nekome tko bi, kao i on na početku, bio promotor svih aktivnosti i tko bi sredio i napravio generalno čišćenje, a druga opcija je da zatvori ove stranice jer su ionako postale pretrpane i nepregledne za one koji žele neku informaciju.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2018 u 05:43
Originalno poslano od člana summerzg summerzg napisao:

Pozdrav svima!
Vec 5 dana guglam i saljem mailove u potrazi za bušin ili cistus  i nikako naci.
Guglajuci naletila na ovaj forum pa se registrirala da vas pitam znate li gdje bi se  (po mogucnosti blizu zg) mogao nabaviti Cistus iliti Busin. :)

Ja sam samo jednom vidjela kultivirani bušin u prodaji i to prije više godina u mbmovom tadašnjem šatoru, kod nas u Zadru.
Sad su stvari drugačije, šator i mbm kod nas više ne postoje, sad je samo "holus" u turnju.

Ako imaš koga u Dalmaciji ili ćeš k nama na ljetovanje, tu rastu samonikli, u prirodi. Pogotovo na otocima. Bar tu oko Zadra. Sami se zasijavaju. Bijeli i rozi.
Njih je znalo biti u prodaji i preko njuškala.

Razmnožavaju se i grančicom.



Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2018 u 08:26
Volim pročitati neke teme i ovdje,ali čitam i na facebookU.Ovdje mi se sviđa jer mogu naći što mi treba,dok na facebooku,moram spremiti postove ,inače neznam gdje sam što pročitala. Žao mi je da su neke teme zamrle, kao npr. tema o bioenzimu.
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2018 u 14:41
Lijep pozdrav!

Već duže vrijeme u potrazi sam za bijelom glicinijom. Da li netko ima sadnicu, reznicu? Imate li možda informaciju gdje kupiti (u Zagrebu sam)?
Na vrh
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2018 u 18:31
Ja sam kupio prije dvije godine u vrtnom centru Drijen u Luckom.. cijepljene sadnice oko 2 metra visine.. 130 kn po sadnici .. cvjetale su ovo proljece.. imaju bijele, roze i ljubicaste.. i dalje su im u ponudi...pozz
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2018 u 23:27
Odlično, hvala na odgovoru.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2018 u 08:08
Pozdrav.Ima li netko sjeme divovskog neboder suncokreta?

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2018 u 08:32
Ima tog sjemena na nekim stranim stranicama, ali neke ili ne dostavljaju u RH ili je preskupa poštarina.
Na vrh
ljerkab View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Srpanj 2018
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljerkab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2018 u 13:33
trazim keriju jednostavnog cvijeta, ima li je netko? lp, ljerka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2018 u 15:56
Imam ja bijeli gliciniju.jako tjera izboje pa će vjerojatno biti reznica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
lorenco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2019
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorenco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2019 u 10:41
LJep pozdrav svim forumašima   dali možda znate gdje bih mogao kupiti Jiaogulan biljku ili pelcer u rubrici  kupujem prodajem nemam ovlasti za objavu oglasa.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2019 u 11:07
Na vrh
lorenco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2019
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorenco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2019 u 17:43
Zahvaljujem na odgovoru izgleda da ču morati u D.Miholjac kod Miliča u rasadnik jer prek pošte je neizvjesno u kakvom ce stanju doci biljka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 16171819>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.