Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lobelija-dupla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lobelija-dupla

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lobelija-dupla
    Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 08:38
Hi, svima,
 

Obozavam plavu lobeliju, svakog je proljeca sijem, i onda uzimvam u njoj cijelo ljeto. Negdje sam citala da postoji i dupla. Je li netko nekad cuo, vidio, imao??
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 09:10
Moja prijateljica obožava lobelije i ima ih svake godine. Pitati ću nju, jer sigurno zna dali negdje ima u Rijeci. Ako pronađemo javit ćemo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 10:24
lobelija ima obicna(grmolika) i puzava. naravno postoji i dupla. Ja ju nemam i ne sadim ali mogu provjerit dali ih netko od kolega cvijecara ima pa ukoliko ima ja jos javim!!!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 12:11
Evo malo sam šarala po netu...
 
Lobelia erinus 'Kathleen Mallard'  
  
Geslacht: Lobelia   ( N: Lobelia, E: Lobelias, D: Lobelie )
Familie: Campanulaceae   ( N: Klokjesfamilie, E: Bellflower Family, D: Glockenblumengewächse )
 


Lobelia%20erinus%20Kathleen%20Mallard
Evo baš si me zainteresirala...izgleda bajno...smile84
još ću malo prošetati netom...smile146
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 18:50
Kod nas je svako proljeće ima za kupiti po rasadnicima.Kako ja najviše toga u gradskoj vrtlariji kupujem,znam da kod njih ima.Tj.bilo je prošle godine,valjda će i ove biti. To mislim na duplu,običnih svuda ima.Wink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2008 u 21:11
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Kod nas je svako proljeće ima za kupiti po rasadnicima.Kako ja najviše toga u gradskoj vrtlariji kupujem,znam da kod njih ima.Tj.bilo je prošle godine,valjda će i ove biti. To mislim na duplu,običnih svuda ima.Wink



Moram ja prošetati po tim Varaždinskim rasadnicima. Čini se meni da tamo svašta ljepo ima.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 00:20
OO, bas ste brze cure! Tko nadje, neka mi javi, placam odmah, duplo, jako bih je zeljela imati!
 
Donata, kako je svijet mali. Taj Gommer ciji si link poslala bio mi je sve donedavno prijatelj (i on radi hibiskuse) a sada mi je nazalost, neprijatelj (ne mojom greskom)...steta zbog lobelije, inace je veoma nezgodan tip.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 13:26
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

OO, bas ste brze cure! Tko nadje, neka mi javi, placam odmah, duplo, jako bih je zeljela imati!
 
Donata, kako je svijet mali. Taj Gommer ciji si link poslala bio mi je sve donedavno prijatelj (i on radi hibiskuse) a sada mi je nazalost, neprijatelj (ne mojom greskom)...steta zbog lobelije, inace je veoma nezgodan tip.
 
Sorry evo maknuto sa posta....da ga bar ne reklamiramo ako je tako
nezgodansmile104....ovdje dolaze samo zgodni...smile187
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 11:47
Lobeliju puzavu ove godine i ja želim posaditi jer je stvarno prelijepa,uh jedva čekam!!!Smile
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 15:34
Hi, Proljece,
 
Puzavu? Objasni kakva je to: je li to ona sa slike?
 
I znaci imas sjeme? Gdje si nabavio/la?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 15:45
Hi,Nbjelovu
Ništa od svega toga što si me pitao/la.Samo sam je vidjela na slici i jako mi se svidjela pa ću je već u nekom dućanu pronaći ili na placu.Samo znam da je moram ovo ljeto imati!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 15:46
Uh, oprosti Nina, sada sam vidjela cijeli mail.Pozdrav i tebi i svima iz sunčanog Zagreba ( sada si dođem kao kakav metereolog)Thumbs%20Up
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 09:57
E, he, dobro dodje poneki optimista tu i tamo. Ako nadjes, kupi odmah i meni, pa se raskusuramo lako.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
suharak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suharak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 18:10
jel bi ona uspjevala u tegli?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 18:22
Suharak, ja nisam isprobala, ali sam u časopisima vidjela kombinacije u kojima je i ona u žardinjerama. 
Na vrh
suharak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suharak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 10:56
probat ću pa vam javim
smile160
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 11:09
Suharak, pišeš li o duploj Lobeliji ili običnoj?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 12:38
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Suharak, pišeš li o duploj Lobeliji ili običnoj?

Vjerujem da je mislio na duplu, a ja sam povezala na običnu. Cry
Na vrh
suharak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suharak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:25
ne znam na koju mislim
dobila sam sjeme (sitno ko prašina) i sad su tek isklijiali malecni listići
rečeno mi je samo plava lobelija
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 14:19
I ja sam pokušala sa sjemenom ali mi se čini da neće biti ništa od toga???Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.