Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - uskrs
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


uskrs

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 23:06
i ja


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 11:54
Blizi se Uskrs, pa evo ideja za uskrsna gnijezda za one koji imaju malu djecu/unucad.



Potrebno:
baloni
uze ili vuna
stirka
trakice i masne za ukrasavanje

Na napuhani balon potrebno je namotati vunicu ili konopac u raznim smjerovima i premazati stirkom pa pustiti da se dobro osusi.
Balon probusiti i izvuci i izrezati rupu skarama pa ukrasiti po zelji.

Ja sam ova gnijezda radila lani dok sam bila u 8. mj. trudnoce pa nisam imala previse volje za sitne detalje, ali s malo maste vjerujem da ce vasa biti jos ljepsa i obradovati vase najmladje.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,176 sekundi.