Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jasenka nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jasenka nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 11:13
Frida, monna-1 i korijenko: pismo i paketići su na putu, čist za informaciju Wink
 Monna-1: plavi su zavezani plavom izolir-trakom a ostali su bijeli..
 
Proljeće: kolko ja znam (a to je malo, da se odmah ogradim) irisi imaju lukovice a perunike rizome ... barem mislim, ali sigurno će ti netko tko više zna napisati bolje...

Edit: Korijenko smile79 stigao paket.. koooooliko lukovicaaaaaa Shocked

smile211
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 21:07
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Srčeko,bum ti po skitnici sutra poslalaBig%20smile
 
hej puno Tongueti hvala......
srce si.....
Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 09:32
Originalno poslano od člana Jasenka Jasenka napisao:

Frida, monna-1 i korijenko: pismo i paketići su na putu, čist za informaciju Wink
 Monna-1: plavi su zavezani plavom izolir-trakom a ostali su bijeli..
 
Proljeće: kolko ja znam (a to je malo, da se odmah ogradim) irisi imaju lukovice a perunike rizome ... barem mislim, ali sigurno će ti netko tko više zna napisati bolje...

Edit: Korijenko smile79 stigao paket.. koooooliko lukovicaaaaaa Shocked

smile211
 
Jasenka za irise te je spring pitala,ne ja!!!
 
Ali polako budeš ti nas sve "pohvatala". Ja ti inače nemam ni irise niti perunike!!!Wink
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 19:17
Jasenka, paketić s reznicama stigao danas. Preživjele su.
 
Puno ti hvala!smile78
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 22:58
Monna: smile39već danas??? Stvarno su brzi !! Nek ti se lijepo onda prime i druge godine buš imala hrpu u vrtu

Proljeće: sorry smile42 spring, proljeće zbunim se, meni to sve isto (all the same LOL) fakat sorry... nemam ni ja baš nešto ni irisa ni peruika, al mi se frendica prijeti da bu mi ih donesla puno, pa kad donese, javim...Wink
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:32

Stiglo  mi je sjeme danas, hvala puno Thumbs%20Up

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 20:49
Ja baš volim postavljati pitanja na tvojoj temi...Embarrassed

Imam tekomu.. cvala je prošle godine  i onda sam je obrezala misleći da to tako treba a ove godine nema ni jednog cvijeta.. šta da radim, da je ne režem ili kako vi održavate da ne podivljaju već da idu kauda vi hočete.
Inače napravili smo ljeste za nju od zemlje do krova kuće!
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 16:02
Evo mene opet, na žalost nisam bila u mogućnosti javljati se, ali bum zato sada nadoknadila...
 
Za početak, orezala danas budleje pa ima dosta nano blue i bijelih, ako je tko zainteresiran Smile
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 18:00
Neznam kako drugačije, pa se nadam ovako.... rosa2 isprazni si pp Wink 
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 10:49
Ako ima netko Clerodendum ugandense bila bi zahvalna smile58
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 14:46
Sad sam vidla, pa ak netko ima ....

Buddleja 'Flower Power'

Buddleja x weyeriana 'Bicolor'

smile39smile71

http://www.thompson-morgan.com/flowers/flower-plants/perennial-and-biennial-plants/buddleja-flower-power/p93152TM

Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 17:46
ej poz,jer ti je ostalo jos sta od ponudenog il si sve podjelila
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 10:29
ispraznjenoWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 10:21
šteta:(nema veze vit će prilike,poz jasenka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.