Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ravenala madagascariensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ravenala madagascariensis

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ravenala madagascariensis
    Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 12:49
Kupujem ako netko ima za prodati ovu biljku !
 
Ravenala madagascariensis
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 12:52
imam sjeme ako hoćeš
Na vrh
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 12:57

Hm...

Da li je tebi sto isklijalo iz tog sjemenja?
 
Vidio sam da si sadila ali me zanima i uspjeh. Vidjeh da je nicku TROPI izrslo nekoliko njih...kontaktirah ga ali ne odgovara nista pa me zanmia kako si ti prosla sa sadnjom?
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 13:07
Ja sam posadila dvije sjemenke i nisu mi nikle ali mislim da nisam postupila kako treba. Poslije toga sam i odustala jer sam shvatila da je prosto nemoguće uzgojiti tako nešto kod nas, sve to bude onako jadno. Ravenala je jednostavno prezahtjevna biljka i za nju moraju biti posebni uvjeti i zato nije čudno što je nigdje kod nas ne možeš vidjeti. Sjemenke sam ti nudila besplatno.
Na vrh
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 13:08
moze. ja bih pohusao posaditi.
 
posaljes mi postom?
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 13:11
Ok.Pošalji mi adresu na privat.
Na vrh
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 20:08
Trazim ako netko ima vec izraslu ovu biljku : Ralenala Madagascariensis
Na vrh
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 21:34
Ravenala Madagascariensis
Na vrh
livi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje livi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 02:07
Željka, moram se pohvaliti da nista nije izašlo iz sjemenki a bas im je bilo toplo k vragu, he he ;-)
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 16:52
ŽELJKA IMAŠ JOŠ
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.