Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bolest oleandera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bolest oleandera

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
rope View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bolest oleandera
    Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 15:46
hvala na odgovoru, ovo su sad nove biljke kupljene pred dva mjeseca.
 
prosle godine je pocelo s tim bijelim mrljama kao na slici, nakon cega su se listovi poceli susiti, izvijati i potpuno su se izdeformirali. po stabljikama su bile i nekakve tamne mrlje. nakon toga se cijela biljka posusila. sve skupa je izgledalo gadno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 10:07
Oleandre zimi treba zaljevati mlakom vodom i držati u svijetloj prostoriji ali još nisam čuo o bijelim mrlama, pjegama......da li se promjene u neku drugu boju?
U Njemačkoj znam da prodaju neke tablete koje nisu baš jeftine ali mogu pitati svoju susjedu kako se zovu
Na vrh
rope View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 13:50
 
prosle godine su mi propala dva oleandera na terasi. pocelo je sve s bijelim mrljama (pjegama) da bi se na kraju oba osusila.
ove godine sam promijenio zemlju i posadio nove oleandere. od prije par dana ponovno su se pojavile te bijele pjege/mrlje i bojim se da je i s novim oleandrima gotovo. zna li netko o cemu se radi i sto mi je radit?
r.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.