Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mahovina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mahovina

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Nikola View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 29 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nikola Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mahovina
    Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 10:58
Pozdrav svim clanovima foruma ;)
 
Vec dulje vremena trazim suhu mahovinu koja se znala naci tu i tamo na policama u bauhausu no vec duze vremena je nema nigdje, a poprilicno mi treba za uredenja kod gmazova te clankonozaca.
 
Ako itko zna di bi se mogla naci bio bih i vise nego zahvalan.
 
Isprika ako sam slucajno postao u krivi podforum
 
LP
Nikola
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:22
Pozdrav Nikola!
Ne znam točno kakva je to mahovina,jel to isto ono štose za Božić može kupiti? U vrečicama je,suha.
Ako je to to,možda bi je još mogao naći među božićnim dekorom. Ja sam to u euroshopu uvijek kupovala.
Na vrh
Nikola View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 29 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nikola Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:27
Pozdrav,
 
Je, to je ta suha mahovina... Gdje se nalazi taj euroshop?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:32
E ne znam di je u Zg,ja sam iz Vž. Pogledaj utrgovinama di su te božićne dekoracije,sad sam ih još vidjela,pa možda ima.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:33
Ja sam ove godine nabrala mahovinu ,malo prerano,pa se posušila i dobro izgleda.Kaj ne probaš tako?
Na vrh
Afrodita View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Afrodita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 16:45
ja mahovinu obicno nakupim u šumi, ali samo za dekoracuiju kada mi je potrebna!
 
Dali je to nekakva posebna mahovina ili??
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.