Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rasadnik Mandevilla - Vodnjan
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rasadnik Mandevilla - Vodnjan

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 19:31
Bebolina, daj mi molim te reci da li su žute alamande?
 
Čitala sam zimus o njima i sanjala kak ću ih smjestiti u vrt, pa da narastu kak spada, ali onda sam došla do onog dijela o temperaturama i moji snovi su se rasplinuli... Naravno, zapele su mi za oko jer me cvijet podsjetio na sandaville, što drugo reći?! LOL
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 09:56
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Ajooooj...ja bila u Vodnjanu neki dan...nisam znala da imaju rasadnik...kako mi je to promaklo...


ima u Vodnjanu 4 rasadnika :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 11:03
Strašno...bila sam samo na jedan dan u Vodnjanu...da sam znala, zaletila bi se unatoč žurbi
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 15:45
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Ajooooj...ja bila u Vodnjanu neki dan...nisam znala da imaju rasadnik...kako mi je to promaklo...


ima u Vodnjanu 4 rasadnika :)
Znam za rasadnike Kalići i Mandaevilla, za ostale nikad čula.
Ajde nam tipni koji su još
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 11:25
ja znam samo za Kaliće (tj. kada sam bila prije dvije godine sam znala samo za Kaliće).
Sigurna sam da ako me opet put navede u Istru, Vodnjan, da ću ih sve obići
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 22:33
Imas joj jedan u Salveli - dendrologija (2 km zracno od mene) i onas s lavandama :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 23:11
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Imas joj jedan u Salveli - dendrologija (2 km zracno od mene) i onas s lavandama :)
Za lavandu sam čula, a za ovog drugog nikada.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 07:14
ovaj drugi jos nije sasvim otvoren za javnost ali se biljke mogu naci na pulskoj trznici :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 19:44
baby sad sam pronašla ovo.taj ''tvoj'' rasadnik je praznik za oči.da sam znala za organiziranu kupovinu pridružila bi se.kod nas se može naći samo crvena sandica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 22:34
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

baby sad sam pronašla ovo.taj ''tvoj'' rasadnik je praznik za oči.da sam znala za organiziranu kupovinu pridružila bi se.kod nas se može naći samo crvena sandica
Pa nije mi Vodnjan preko svijetasmile73
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.