Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sobne biljke za"ljenčine"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sobne biljke za"ljenčine"

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sobne biljke za"ljenčine"
    Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 09:57
Ovako,trebam zasaditi par korita(to su ona korita kakvih ima u većini javnih prostora)sa nekim biljkama.Ok,nije da trebam no ona godinama prazna stoje i ja bi zasadila nešto u njih.ALI,to je prostor di obitavaju muškarci pa moram gledati da budu biljke koje ne treba često zaljevati,tj.kojima jako malo toga treba.
za sad mislim da bi stavila zamioculas,možda yucu,imam nešto malih dracena.
Šta da posadim da popunim donji dio,to su sve biljke koje su visoke(ili će narasti barem)?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 11:31
Budući da je rječ o muškom naraštaju moj prijedlog ti je da dolje ne mečeš ništa već samo ukrasno kamenje, jer ovo sve može bez vode tj. možeš ti doći zaliti kad je potrebno, a sve drugo treba vodu barem koliko ja znam.

Ili da obiđeš Pevec i napraviš kombinaciju malih (niskih) dracena, sad ih ima po 10-15 kuna i ove naše normalne visoke na koje smo svi navikli.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 18:36
Hvala TeaK, za te kamenčiće sam i ja mislila da bi bilo ok,ako ne uspijem neko bilje iskombinirati.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 18:42
Moj prijedlog je više vrsta klorofita (zeleni ljiljan). Izuzetno je otporan, lak za uzgoj i jako dugo izdrži bez zalijevanja, pogotovo zeleno-bijeli.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 18:57
Ma da??? Ja sam mislila da on i nije toliko otporan.Aj svjetla ima dovoljno kad već vode neće biti.Hvala SilveK.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.