Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani cvijeca u vodi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani cvijeca u vodi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 23:12
smile141 Baš su smile227
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 08:00
smile211bravo, bravo, bravo. Hvala ti na ideji. Ovih mi dana trebaju tri poklona - jasno je da uvijek nešto izmišljam i želim biti "originalna". Kako u mom društvu ovog još nije bilo, jedan poklon sasvim sigurno radim na ovaj način. Baš mi se sviđa.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 18:57
Daj molim te natipkaj kakva/kolika su pakiranja tog gela u cvjećarnici u kojoj si bila, koje ima boje, koja im je cijena, koliko ti je otišlo gela na ovaj aanžman kojem se divimo. smile78Ma gle, šaljem ti pusu jer sam u strašnoj stisci s vremenom i moram dobro složiti kockice (a i gela) da zatvorim vremensku i financijsku konstrukciju. Vjerujem da smo svi znatiželjni.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:02
Nisam otkrila odakle tipkaš, smile143šapni nam
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:25
Franjica ako ti može pomoći ja sam jučer u Pevecu...vidjela gel u kockicama mala pakovanja  po cca.5,00 kn...ima ih u svim bojama...žuta, tamno crvena,zelena...
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:23
iz siska sam!
pa ovak ja sam platila 15 kn od 30g.i pola sam potrosila na ovu vazu... i mislim da sam i manje trebala stavit...al jbg...kad sam to prvi put radila... i ja sam u sisku nasla sam ljubičastu i rozu boju...stas kad je sisak mali i jadan... :(
nadam se da sam nekaj pomogla...

usput hvala svima na pohvalama...
sad cu ic radit opet to..stavim slike kad zavrsim...a to je ne znam kad jer mi sad skola i testovi pa...ugl...budem stavila 100%
pozzdrafček svima
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 16:26
eh..kad bi ja do peveca mogla doc....šmrc... :(
Na vrh
chelava View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chelava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 17:03
znate sto mene zanima...ovaj forum rijetko tko posjecuje...zas?
pa gdje su svi ti ljudi?nema ni mene tu puno al zna se desit da po 2-3 dana nema nikog  i vise od 2-3 dana...strasno...

btw.htjela sam rec da cu porobat napravit isto ovo sto i sad al samo sa svijecom...hehe...i imam jos nekih ideja...al cekam praznike...hehe pozdrafček
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:09
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:09
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:10
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:10
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 08:11
U životu se sve događa s razlogom.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:11
Ovo je krasna ideja!!smile75
Na vrh
Roža View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Roža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 22:03
a ovo:
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:34
prekrasno!smile55znam i ja ponešto o gelu i o aranžiranju
ja sam radila sa gelom staklastih boja plavom,žutom ,roza ,prozirnom ,zelenom,ljubičastom
sipam malo gela i vode,kuglice nabubre veče su što ih je manje i što manje ima vode
zato nemogu sve biljke opstati dugo u gelu
ja imam jedan puzavac već godinu dana u jednom te istom gelu
kad se zamuti voda istresem kuglice u cijetku isperem pod mlazom vode i ponovo stavim taj isti puzavac koji je pustio i korjenje,vode isprane kuglice  gela u istu vazu i cijelu zimu imam sviježe cvijeće tj zelenilosmile56
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:39
neki dan sam ubrala manje grane višanja stavila u prozirnu vazu s roza kuglicama ,vode
prekrasno
grane su mi napupale samo što ne procvijetaju biti če prekrasne za uskrs
 
nemoram ništa ukrašavati sa umjetnim jajimasmile78
može se  staviti i luky babmbus isto genijalno
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:50
prelijepi su
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 16:14
Originalno poslano od člana leonii leonii napisao:

 
 
 
Da oživim temu! Ovo je prekrasno!
 
 
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 09:11
Super stvari ste složile!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.