Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sličice ž.carstva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sličice ž.carstva

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 23:43
imam stare sličice 106,192
začin mora teći
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gogova View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 00:49
a što tebi treba da pogledam
Na vrh
gogova View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 00:54
super, javi se što prije da se dogovorimo.
što tebi treba?
Na vrh
gogova View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 16:22
Bubica, imaš li i broj 116.
javi se što prije sa svojim popisom
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:28
Ja imam album star 20 godina gdje se ništa ne slaže sa novim,a fali mi jedna sličica.I što sad?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:33
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ako nekome fale sličice iz starog albuma napišite mi brojeve, imam puno duplih a više ne skupljamo pa ne znam kamo s njima.
Fali mi samo br.40 "obična osa".
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:37
Originalno poslano od člana gogova gogova napisao:

a što tebi treba da pogledam
Pliz,stari album br 40.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:07
Ej tete, tek sam sad vidila da postoji ova tema, i baš sam sretna, ako neko ima  mome sinu fale iz starog  albuma 46 pas modrulj, 59 grgeč, 128 poljska ševa  i 201 sivi mungo.  
 Imamo hrpu duplih i ne znam koje su iz starog koje iz novog, pa ajte malo aktuelizirajte vaše potrebe, ali uz broj napišite i ime životinje da budemo sigurno da je to ta, jer su različiti brojevi i slike sa novima albumom.
Kiki nažalost tvoju  običnu osu baš nemam.  
Na vrh
gogova View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 23:10

STARI ALBUMI SE MOGU ZAMIJENITI A DA IM FALI 1 SLIČICA

JA IMAM DOSTA DUPLIH SLIČICA ZA STARI ALBUM I MIJENJAM IH ZA SLIČICE ZA NOVI ALBUM.

JAVITE SE , TU SAM AKO VAM MOGU POMOĆI.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.