Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Vodene biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jezerce na balkonu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jezerce na balkonu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jezerce na balkonu
    Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 18:20
Zna li netko kako je ovo napravljeno?Kako lopoc moze biti u tako plitkoj posudi?Klikni na link
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 19:58
iskreno ja ne znam, al je prelijepo. u mom kraju ima dosta prirodnog lopoča, pa kad otkrijemo kako ovo napraviti možda "ukradem" ideju.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 20:58
Stvarno ne obicno... vidio sam ovake primjerke ali u malo dubljoj posudi-kanti. ali ovako plitko je stvarno nevjerovatno! Vjerovatna neka posebna vrsta lopoca. ili je umjetni mozda...
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:05
Mislim da nije umjetan.Jednom sam na plodovima zemlje gledo onaj prilog o biljkama koji vodi ona zenska,ne znam kako se zove(neka mi oprosti)u kojem je rekla da lopoc(bilo koji)mozemo posadit u posudu te da ce se sam priviknut.Ne znam da li je to ili je stvarno neka posebna vrsta lopoca.
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 21:19
Ja sam čitala da postoje mini Lopoči za mala i plitka jezerca, da ne kažem posude s vodom.
Pronašla sam jedan link sa nekim mini lopočom koji možete nabaviti i kod nas. http://www.decora.hr/katalog/kartice/vodene/NymphaeaPygmaeaHelvola.htm
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 06:49
Baš mi krasno to izgleda,smile162      nemam mjesta za jezerce u vrtu pa bi i ja mogla u teglu na terasu, vidjela sam da u pevecu ima vodenih biljčici za kupiti ali nisam gledala kakvih, treba pogledati!!!
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 08:51
Super ideja i priznajem da tako nestso jos nisam vidjela.
Na vrh
vila_s_jadrana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila_s_jadrana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 01:06

   eto i ja vam se pridružujem   laik sam u tome  ali  eto  nešto ipak znam ,,,naime  ja imam   vani u vrtu  fontane sa ribicama i lopočima  koje sam dobila   ,,,tako da im neznam ime  ali imam dvije vrste ,,,za plitku vodu  stoje mi od  lani  i nisu još procvali, ali nadam se ove godine  on je u  vodi dubokoj kojih  desetak centimetra i imam  za duboku vodu  on je odmah lani cvao i prekrasne je roze boje   ,,  cvate cijelo ljeto  jedan za drugim
Na vrh
vila_s_jadrana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila_s_jadrana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 01:13
Originalno poslano od člana vrtlarica vrtlarica napisao:

Baš mi krasno to izgleda,smile162      nemam mjesta za jezerce u vrtu pa bi i ja mogla u teglu na terasu, vidjela sam da u pevecu ima vodenih biljčici za kupiti ali nisam gledala kakvih, treba pogledati!!!

  ja  sam prošla  sve   trgovine  u  zagrebu  , tako i pevec ali  nemaju  ništa  što je  za  vanjske  bazene  ni  sa plitkom ni sa   dubljom vodom  ...zapravo i ja tražim  neke  druge biljke  ali ih  nemogu naći ,,, pa ovom prilikom   vas molim da i meni neko pomogne   ....dolazi u  obzir  sve   do dubine od  pola metra 
Na vrh
gejsha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gejsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 12:48
u baumaxu  imaju lopoča sam neznam jel to taj "mali" ili onaj obični. meni nije prezivio  (pas ga raskupusao odmah prvi dansmile224) 60kn košta.
Znali netko kak se zove  onaj plavi cvijet na prvom linku??

sjetila sam se da kod babe u akvariju ima svakakvih biljčica smile130
pa razmisljam da probam napravit od tog vodeni vrt u velikoj staklenoj zdjeli ?!?!? hmm..
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 09:08
Interesantna ideja je napraviti biljni akvarij sa biljem koje raste pod vodom i van nje. Još se nisam odlučio za takav projekt ali crvić radi ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.