Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarracenia oreophila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarracenia oreophila

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Aleksandar View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar
Autor: biljke mesožderke

Pridružen: 26 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aleksandar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sarracenia oreophila
    Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 21:08
Par slika sarracenije oreophile koja ze budi iz zimskog mirovanja:







Obožavam ovu biljku i obožavam ovaj njezin cvijet. Jedva čekam da naraste i da se otvori Big%20smile



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:21
Izgleda prekrasno... Jedva čekam sliku cvijeta..
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 12:21
kupila sam sjeme Sarracenia mix pa me zanima kako posadit?
ima li tko iskustva u sadnji?


stranica sa koje sam kupila sjeme ako nekog zanima www.cvjetnodrustvo.com   Clap
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 08:31
malo sam trazila i nasla sam super stranicu za uzgoj mesozderki. www. carnivorousplants.org/seedbank/species/Sarracenia.htm
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 09:21
Sanjalice, lijepo da si našla stranicu. Jedna mala primjedba, jezična, sjeme se sije, a biljke se sade, šteta bi bilo ne koristiti bogatstvo riječi koje naš jezik  nudi Smile Saracenije su prekrasne biljke i držim ti fige da uspiješ. Jednostavnije je kupiti gotove biljke, ali ako voliš izazove, razumijem te. I sama odabirem teži put. Obavijesti nas je li uspjelo.
Na vrh
malavila View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malavila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2011 u 23:43
evo i ja sam naručila i jedva čekam da mi stignu...
uglavnom do sada sam sijala sjeme od rosike i ispale je super...

sijala sam ih tako da sam sjemenke stavila na vlažni treset i pokrila ih prozirnom folijom. Za 3 tjedna su iznikle mlade biljke.
Na vrh
geceta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje geceta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 17:19
Imam sarraceniu mix koja se poprilično raširila ali i posušila na nekim mjestima, neke su se "tubice" i skroz osušile. Da ih porežem ili što da radim? Ne mogu baš reći da sam se do sad previše zamarala njome
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.