Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koliko često gnojite?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koliko često gnojite?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koliko često gnojite?
    Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 22:07
Koliko često gnojite, prihranjujete cvijeće u cvijetnjaku. Ja koristim Florin6, pa pospem po zemlji kad se sjetim, zalijem ili prije kiše. Znam da se u teglama gnoji 1x tjedno u vrijeme cvatnje, a ovo u cvijetnjaku?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 22:48
macak dobro došao, pa ja ti pognojim s nekim organskim gnojivom isto ono s kojim gnojim i povrće na početku sadnje, to je bilo u3. mjesecu, a onda cvijeće jednom mjesečno s nekim tekućim gnojivom, uglavnom za cvjetajuće biljke i tako do jeseni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
VITA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VITA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 13:13
Ja svake godine pognojim sve - od trave pa do vrtnog cvijeća sa stalatikom / suho priprodno gnojivo/ normalno u malim količinama. Izuzetak je cvijeće poput rododendrona kojeg zalijevam posebnim gnojivom
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 22:34
A jel Ok ovaj moj Florin? Meni odgovara da mogu rasuti gnojivo rukom jer po ljeti zalijevam crijevom, pa mi je tekuće problem. Prošlo ljeto mi je bilo cvijeće tak tak. Ovo proljeće sam bacila Florin 5, pa sam poslije još dva puta Florin 6(piše da je za cvijeće dok cvjeta, a petica za početak rasta). Izgleda da lukovicama paše ovo kišno vrijeme jer izgledaju super, kao i maćuhice, srdašca, zečije uši. Ili sam dobro nagnojila?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.