Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sta treba urediti....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sta treba urediti....

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 09:35
Ja cu probati udjeliti nesto puzavih i nesto grmolikih biljki... bilo bi dobro da svaku kucu drugacije uredimo... da svaka bude po necem drugacijem.
 
Mislim da nece biti problema za skupiti cvijeće...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:41
Cvijeća baš nešto i nemam , malo loša godina (zidarski radovi) malo moja ljenost, ali novčića nešto imam i mislim da , ne, ZNAM da mogu odvojiti nešto novčića i kupiti ono što treba da se i toj dječici život malo uljepša, da im pred kućom procvijeta cvijeće i razveseli ih jer na žalost život im nije dao sve ljepote koje je mogao.

Nema me na forumu puno, ali sad kad sam vidjela ove slikice već polako znam što moram napraviti i nabaviti.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:27
Imam dosta čuvarkuća, a i sedumi koje mi je shasha dala su se prilično raširili, pa mogu i to ponijeti. To bi bilo OK, je l'?
I ovi moji roza čupavi karanfili su se jako raširili, ali ne znam bi li to sada čupkao van i bi li se primilo i bi li uopće odgovaralo za ove žardinjere?
To mi je uglavnom sve što imam... Moram još sutra pogledati ostalo, ali to je uglavnom to...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:52
Ja sam mislio pokupiti za svaku kucu po neste... tako da svaka bude drugacija... znaci za neke puzavce a za neke grmoliko cvijeće...
 
verbene, pelargonije,, begonije, kadifice, cinerarie, petunije, surfinije i sl...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:58
OK, a daj mi reci što se tiče ovih čuvarkuća i seduma... Da ih nosim ili ne?
A tvoje stručno mišljenje za karanfile?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:00
pa ako imaju zilu i mogli bi... iako sada je sve toplije tako da puno ovisi i o njma kako ce se brinuti... a pokoja cuvarkuca mislim da nece skoditi...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:16

OK, onda od mene idu čuvarkuće i nešto seduma, a za karanfile ću još vidjeti sutra, jer taj meni kritični dio se raširio preko kamena, tako da mislim da nema baš nekakav korijen.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 14:27
Samo da vas sve pozdravim, jako mi je žao što vam se ne mogu pridružiti...
Ali sam uvjerena da ćete uživati među tom dječicom, bez obzira što će te se naraditi, ali to će biti slatki umor!!!smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 17:33
U slučaju da netko želi poslati neko cvijeće može mi se javiti  pa da pokupim (izdaleka recimo na autobusnom kolodvoru u ZG sutra - četvrtak) ili vi bliži da mi predate u petak! Dogovori na pp.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.