Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ahimenes - Achimenes
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ahimenes - Achimenes

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232425
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2017 u 13:09
Ja sam ga davno imala i voljela bih ga imati opet, isto tako jedne zime rizomi su jednostavno nestali, iako su bili u zemlji na tamnom i na temperaturi oko 10. Predivan mi je i onaj viseći i baš sam se dogovarala s Miromk kako ćemo si ih kupiti kad odemo u Pordenone, svakako ide na spisak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cicak2017 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2017
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicak2017 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2017 u 21:59
Poštovane korisnice, evo otvorih profil na nagovor svoje majke koja je poludjela za tim Ahimenes cvjetovima, ima ljubičaste več godinama no sad bi htjela i drugle boje, crvne, bijele, pa vidim da se ovdje obavljaju razmjene/prodaje pa bih zamolila jednu od vas koja posjeduje te gomolje nekih drugih boja (crvene...) da mi se javi ovdje, jer mama je u potrazi već dugo i nikako ih ne može nigdje pronaći pa mi se ovo čini jako zgodna prilika! Zahvaljujem svima u ime svoje majke kojoj moram ispuniti ovu želju SmileSmileSmileSmile Hvala na razumijevanju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232425
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.