Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Pravo i vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Upropastavanje javnih povrsina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Upropastavanje javnih povrsina

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Upropastavanje javnih povrsina
    Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 19:29
Nije mi jasno kako je moguce u samom centru grada Splita odrezati ogromnu prastaru yuccu (taman je imala neko sjemenje u mahunama i bila predivna a sigurno joj je trebalo godine i godine da izraste do te velicine)
i ostaviti ovakvu javnu povrsinu?

Ovo prepiljeno drvo-panj je nekada bila visoka yucca a sad tu stoje samo neke kaktusine


Da li to rade vlasnici ovog butika koji se nalazi u pozadini ili "Parkovi i nasadi" tj javno odrzavanje - nije mi jasno ali je ovo katastrofa i sramota.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:38
Znam, sličan slušaj dogodio se u Čakovcu pred 10 godina, porušili su cijeli drvored ogromnih stabala kad su radili rekonstrukciju ulice - strašno... I nitko im ništa nije mogao. Pisali su se razni članci u novinama, ali oni su to svejedno napravili...
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 20:47
Kod nas su posjekli također dugi drvored zbog izrade biciklističke staze....srećom posadili su nova drveća.
Kod nas u Osijeku, pogotovo kad se ide od glavne pošte prema istoku puno je parkova, drvoreda.....kilometrima a od glavne pošte prema zapadu - to kao da nije Osijek.
Divno je ljeti hodati ispod - zaštita od sunca a dobro je i kad pada kiša
Na vrh
novopazovcanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novopazovcanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 16:26
nazalost ovi moderni ,,neki novi klinci,,nisu ucili cika jovinu pjesmicu ,,gde god nadjes prazno mjesto tu drvo posadi.ja zivim ,,u raju,, na zemlji.samo sto taj raj niko ne odrzava.livade se ne kose ,sume se ruse za sitan novac a unuci nam neznaju zasto drzimo krave kad je mlijeko iz vrijecice ukusnije.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.