Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ja sam mali al´ sam  vrijedan
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ja sam mali al´ sam vrijedan

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ja sam mali al´ sam vrijedan
    Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 22:53
Dakle! Kao što naslov reče - ja sam mali al´ sam vrijedan.


Od mene se očekuje da odgojim malecko povrće. Za sada sam dobio na čuvanje i odgoj male krastavce, tikvice, celer i blitvu u flancima. Nemaju više pelendaće pa je s njima već lakše. Sami traže na wc. Kad vidim da im nekaj fali zovem gazdaricu kuhinje da nam donese vode.



Osim toga na čuvanje su stigle i cinije i 1 suncokret-mini. Samonikli su mi najdraži. Već su udomaćeni i ne moram čekati da se prilagode. Tu ste u svom čošku i sad bute kuš. To su neveni i kamilica. Oni su zaduženi za lječenje drugih biljčica i pravljenje krasnih glavica za čaj.



Jagode su već velike i one su ustvari domaćini i kamen temeljac.




Između njih je posijana šalata. Već je krenula pa ćemo skoro gazdaricu zamoliti da nas preraspodjeli u grupe za malo veće povrće.

Kuruza za kokice je noćni čuvar.



A gazdarica je najavila da će još stići bebe poriluka. Bit će veselo ljeto.

Osim toga stigla je pošta sa puuuuno sjemenki koje će dobiti svoje redove na slobodnom prostoru kako bi se spremile za rasađivanje po ostatku imanja. Hvala Silvek! Hug

Sad idem na spavanje jer sutra moramo crpsti energiju iz zemlje, zraka i sunca kako bi bili zdravi i veliki.


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 10:33
od čega kokičar čuva,noću?
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 16:31
smile141za gazdaricu
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 20:20
Mozes mi rec kako si napravila onu ogradu,jako me interesiraTongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 20:35
Stvarno si prava, pesekima si zagradila pute u tvoj vrtek a samo me ona vradžbvina s kuruzicom interesira, protiv koga ti je to?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 21:58
Šefi, pa bravo, ograda je super, ali ja na žalost imam malo previše za ograditi, pa to kod mene nije moguće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 08:37
Originalno poslano od člana vule vule napisao:

od čega kokičar čuva,noću?


smile137 Nazovimo to pjesničkom slobodom. smile96 Vinogradarka štiti od pretjeranog sunca danju pa sam morala zadužiti nekog po noći!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 08:39
Ograda je od paleta. Tj velikih košara paleta koje je Miha rastavio i pripremio za ogradu oko imanja. E sad , ta ideja nije nikad zaživjela pa ih ja koristim kad meni zatreba ovak nekaj. Samo sam ih prepilila na pol i to je to.

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 22:11
Bažul niknuo



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 22:26
Uf! Još malo pa bu jesen, a moj vrt već obran i pobran!
Cinije su zauzele cijeli povrtnjak.
Evo malo slikica kako je napredovalo.
















Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2008 u 16:10
lijepo lijepos viša mi se. a pogotovo stelja ispod tikvica:)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 21:59
Povrće prva liga, a cinije su prekrasne. Ove godine imam ih i ja nešto više i samo je poticaj da drugu godinu sijem još, jer su predivne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 10:06
Stvarno si originalna!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 12:25
I mali i vrijedan,sve se vidi!Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.