Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rosopas
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rosopas

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Ruža crvena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ruža crvena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2012 u 23:16
Hvala ti na odgovoru i savjetu. Javim za 10 dana sto je sa bradavicama i da li preporucam drugima :) Jos me zanima koliko cesto treba zalijevati? Malo, puno vode?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2012 u 06:33
Ja svoju ne zalivam, ona je u vrtu i nista joj ne fali, raste ko luda.
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2012 u 18:32
Da, ali ako je biljka na balkonu, u tegli i cijeli dan na suncu sigurno će joj trebati vode, barem svaki 2. - 3. dan.
Ja moga zaljevam svaki dan jer sam na  moru, škrta dalmatinska zemlja, vrućina a rosopas nije biljka ovog podneblja.
Uostalom, biljka će sama pokazati kad joj fali vode ( obješeni listovi ).
I ne sekiraj se toliko za rosopas.To je samo korov, zna on preživjeti.
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
mosorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mosorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2016 u 15:04
Bas upravo trazim rosopas za moje bolesne oci. Dali ga ima u Slavoniji? Oko Našica? Gdje da ga trazim? Htjela bih ga posaditi u vrt!  Ima li tko da mi odgovori?????
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2016 u 22:05
Imam rosopasa svježeg, sušenog, za posaditi...što želite? Ivica, Sisak 0923444033

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,242 sekundi.