Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bambus- porodica trava
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bambus- porodica trava

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
vakno View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Prosinac 2018
Lokacija: Zg-Čk
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vakno Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2019 u 10:58
Iz nekog razloga nemam opciju privatnih poruka, pa te molim da ti meni napišeš neki kontakt (mail ili tel) u privatnu poruku..hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Boka666 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Veljača 2019
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Boka666 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2019 u 16:04
Pozdrav svima, trazim nekog ko ima par vrsta bambusa za prodaju,po mogucnosti rizomi. 
Kreos javi se vidim da ti imas najvise vrsta :) neznam zasto nemam opciju za slat privatne poruke
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2019 u 10:05
Poslao sam vam privatnu poruku.
Na vrh
Boka666 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Veljača 2019
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Boka666 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2019 u 11:41
Originalno poslano od člana Kreos Kreos napisao:

Poslao sam vam privatnu poruku.

Izgleda da su blokirane privatne poruke,zamolio bih te ako mi se mozes javiti na mail: bambus25@net.hr
 pa da razmjenimo kontakte,  hvala Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2019 u 17:06
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

teško ga je obuzdati.mi imamo na poslu u dvorištu i širi se po cijelom travnjaku,morat ću šefici predložiti način kako ga obuzdati.vrlo domišljato


I mi ga imamo i ja sam jako pazila da ne pobjegne k susjedu
ali on je ipak uspio no susjed se ne ljuti ... veli da ga pustim ....
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.