Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prskanje hibiskusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Prskanje hibiskusa

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prskanje hibiskusa
    Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 21:11
Treba mi savjet sto prije,da li smijem prskati ovakve pupoljke na hibiskusu?Procito sam negdje da se otvoreni cvjetovi nesmiju prskat,ne znam da li to vrijedi i za pupove?



Oprostite sto je tako veliko,nemogu smanjit
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2008 u 22:29
Čime bi prskao?Ako misliš na orošavanje,ne znam zašto se nebi smjelo.Moji su vani cijelo ljeto i kiša ih stalno"prska".Na ovome ne vidim da je boljestan pa vjerojatno ne misliš tako nečime prskati,protiv nečega!!??
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 12:45
Ja ih svakodnevno polijevam vodom prilikom zalijevanja i nema problema...

jedino ne valja po cvijetu jer je on jako osjetljiv pa ode brze nego inaca ali po pupovima mislim da nema problema
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 13:24
Orosavat da.Hvala vam na savjetima.
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,254 sekundi.