Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Špancirfest!! 2008
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Špancirfest!! 2008

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Špancirfest!! 2008
    Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 00:48

Pozdrav ljudi! evo, stigla sam upravo sa koncerta Nine B. i još mi u mislima prolaze stihovi njene poznate pjesme ... to čarobno jutro u očima tvojim...da tvoja sam sva...I sjetih se Vas dragi moji, kako bi bilo lijepo da svi Vi, koji nažalost ne možete doći u Varaždin na Špancirfest imate mjesto na forumu gdje bi mogli vidjeli kaj se to događa kod nas! Zato pozivam sve varaždince i sve ljude dobre volje da mi se priključe u ostvarenju ove zamisli! Hvala!HeartSmile 

 Evo sad upravo  je nastupala Nina Badrić pred puno, puno (neznam broj ) ljudi na našem popularnom "starcu"(Stari grad).bilo je fenomenalno! slikice slijede  Photobucket'>Photobucket
dobro ova baš i nije ispala kak treba ! bio je tu i popularni T.b.f, nažalost trebali su nastupati u subotu, al vrijeme je pokvarilo planove pa su nastupali u nedjelju isto na starcu. Ja sam se skoro smrzla jer  je bilo tak hladno ,a nisam ponesla jaknu, pa nisam mogla dugo ostati! čula sam da je fešta trajala do 3 sata ujutro! ljudi sad moram ići spat jer neznam ko me bu ujutro zbudil! sutra stižu nove slike !! laku noć svima !!!Sleepy
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 12:08
Photobucket'>Naša varaždinska gospoda!
Photobucket'>dobra je ona poslovica "sve svoje nosim sa sobom", ulični svirač koij sve obara sa nogu...
 
Nasmješeno lice našeg mladog notara!
Photobucket'>
 
ljudi da li i vi vidite veselje na ovim licima!??
Photobucket'>
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 12:26
Baš je guba kad možeš tam biti svaki dan! Super fotkice! 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 20:31
Ajme čini mi se kao da sam i ja bila s tobom i doživjela tu čaroliju - super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 21:39
Ja se nisam baš nekaj naslikala,no vidim da buš ti ubacila dosta slika da ostalima dočaraš barem dio Špancira.Jesi bila u srijedu na koncertu klape Intrade?Aj ubaci i od njih sliku .Naravno da na jedan jedini koncert koji bi išla nisam išla.Uvijek me netko zezneAngry
Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 21:10

ClapPozdrav dragi moji! evo novih slika sa špancira!!!Tongue

Photobucket'>
 
 Na slici je gosp. Dragutin Jamnić, imala sam ga prilike i osobno upoznati i mogu samo reći.: gospon Dragec skidam kapu ,svaka čast njegovim djelima ali i čovječnosti!mislim da svi koji ga poznaju mogu to potvrditi!!ClapClapClapClapClapClap
Photobucket'>
Photobucket'>
 
Mlada umjetnica Margareta Geci!! Njezine slike su mi svaki put sve ljepše i ljepše! moram kupit jednu njezinu sliku! Jako lijepo, idealne slike za moj hodnik!!StarStarStarStarStarStar
Photobucket'>Photobucket'>
Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 21:32
Još slika!!!
Photobucket'>Photobucket'>
 
Tu je i štand lepoglavske čipke!
Photobucket'>
 
Goranske vunarice!
Photobucket'>
'>
'>Photobucket'>
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 22:15
i mi smo bili na "španciru"i varaždinci me saku godinu se bolje iznenadeClap

Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:38
malo "ozbiljnih dama",da ne velimu godinama.......

Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 21:10
LOLLOLevo baš mi je drago da je i netko drugi podjelo slike sa špancira!! ja isto imam tu sliku, vjerojatno smo se vidli Vule! evo prošel je i taj naš dragi špancirček, kupila  sam kapu šlampaču i naravno kak sam i rekla sliku manuele geci!!TongueTongue pozdrav do druge godine!!
 
 sad slijede barokne većeri te izložba cvijeća u starom gradu!!Big%20smileBig%20smile jedva čekam, slike će naravno biti još koje!! ciao do druge godine sa špancirom!!ClapClapClap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 10:09
Slušala sam puno toga, MPK oduševljena ai mi još nije pokazala fotkice i sada nakon škicanja vaših definitivna odluka da slijedeće godine moram nešto od toga proživjeti. Baš ste pravi sa fotkicama...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 14:40
Bas divno,za svakog ima ponesto...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.