Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Insekticidi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Insekticidi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Insekticidi
    Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:22
dobar dan svima,kavica se jos ispija,onako na refule.sunce me potiralo sa balkona,skidala zutilo sa cvica.to se sad vec miri na kese,a do neki dan bi skinula jedva koju sakicu.sinoc sam petunije posula sa prasivom neo-permin i prezadovoljna sam brojem uginulih bestijica koje sam nasla u podnozju pitara,eto mozda nekom i pomognem sa tim podatkom.ugodan vam dan zelim,i citamo se i pisemosmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:27
Kača - taj neo-permin ja sam svatila da je to prah a di si to kupila, ja kupila sve i svašta pa te životinje kao da ih je sve više znači na njih to nije djelovalo.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:46
Insekticidni prašak za uništavanje mrava, stjenica, žohara, buha, zidnih stjenica i drugih puzećih kukaca u stambenim prostorijama i spremištima.

Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:51
Božikovine pa i pitala sam se di si , šta te nema sa tvojim humorom    smile96     hvala na slikovitoj prezentaciji   smile128
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 11:53
to ti je insekticid u prahu,ja sam ga kupila u mbm-a na pazdigradu,a znam da ga ima i u poljo-apoteci na starom putu,u dujmovaci.s cim god sam dosad prskala ili posipala nisam bila zadovoljna,ali ovo,nisam mogla vjerovat koliko ih je potamanilo.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 12:02
bozikovine kod mene pise jos i usi,to su valjda ove lisne.pise jos da je posebno pogodan za unistavanje insekata koji gmizu.i nije otrovan za ljude i toplokrvne zivotinje.pakovanje koje ja iman se razlikuje od ovoga na slici,sad neznam u cemu je razlika
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 12:26
Ima dvije verzije pakiranja pa je vjerovatno razlika u tome. Inače trebalo bi ga biti u svakoj apoteci.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 12:53
znala sam da sam zabrljala na brbljaoniciEmbarrassed.ovaj na slici je neo-permin biotoll,tek sad skuzih,ocale mi trebaju,on jest namjenjen samo za povrsine,betonske,drvene,staklene i ine.ja iman biotoll,ali u spreju,bez ovoga neo-permin.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 12:59
kaćo nisi ništa zabrljala Smile na kavi se priča o bilo čemu Wink
samo sam ja zaključila da bi ovo moglo biti korisno širokim narodnim masama LOL pa sam zato izdvojila
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 21:09
nasa iris,uvijek azurna i nadsve korisnaThank%20You
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.