Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje kupiti???
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje kupiti???

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje kupiti???
    Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 22:17
Već sam se negdje hvalila da mi je u izradi vikendica(kod nas bi "klijet" rekli)i uz to velika parcela koja će voćnjak biti.E sad,zna li itko od vas di ima koji rasadnik voća?Ja sam iz Varaždina,no nije mi problem ni malo dalje otići.Koliko znam kod nas je jedan,možda ih je i više no ja ne znam.
Ima posađene već neke jabuke,šljive,višnje...ali ne znam još u kakvom su stanju.Uglavnom,ja bi svega pomalo...trešnju obavezno,šljive,kruške barem dvije,oskorušu(kad bi našla negdje),lješnjak(ok,to imam mladih)pa malo ribizla,jagoda,ogrozda....Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2007 u 19:42
naprijed shasha
ne sumnjam ja u tvoj raj koji ces da napravis u vikendici
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2007 u 22:03
Imam jednu višnjicu kod mame koja čeka jesen da je presadim u vinograd.Susjed mi je reko da će mi cijepiti bijele trešnje i ima neki crveni lješnjak pa mi ga čuva.Eto ja sakupljam polakoWink
Ovo je višnjica,već plod ima, koju selim u jesen
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2007 u 22:47
sretna selidba višnje,
da bude zdrava, velika i puna slasnih plodova za sve ljubitelje voća i sokova i džema
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2007 u 21:32
visnjica je
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2007 u 21:32
samo znas li da se visnje vrlo lako primaju i iz kospice
i da brzo rastu
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2007 u 21:45
Znam da su moji starci dugo vremena kupovali tu u Podsusedu, a vidim da ima još uvijek nešto!!! Čempresi ih ne mogu sakriti... A i u Samoborskoj negdje ima Žitnjak ili netko sl. rasadnik, to se sve vrti tu oko King crossa!!!
To, ja onako od glave i sjećanja... LOL
Na vrh
goga View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2007 u 14:56
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

E sad,zna li itko od vas di ima koji rasadnik voća?Ja sam iz Varaždina,no nije mi problem ni malo dalje otići.Koliko znam kod nas je jedan,možda ih je i više no ja ne znam.
 
Ima "Rasadnik Žižek" u Međimurju. Mi smo pred dvije godine kod njih kupili stvarno prekrasne sadnice, neke su i rodile već prve godine. Vrlo su ljubazni, vole pomoći savjetom i najvažnije: bili smo ugodno iznenađeni i cijenom! Big%20smile
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2007 u 15:12
Hvala Andrea,no Gogin prijedlog mi je bližeWink.Ima tu u Varaždinu jedan no izgleda jadno.Kad sam se raspitala svi su mi rekli da ipak tamo odem jer imaj veeeeliki izbor a sve što nemaju naruče.A najvažnije je da su im biljke kvalitetne.Pogledat ću tu a "žižek" mi bude  planBBig%20smile
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2007 u 15:46
sretno
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2007 u 10:01

Pa, napisala sam ti bar nešto, jer ja sjeverno od ZGB nemam pojma kakva je ponuda...



Ažurirao andrea01 - 20 Lipanj 2007 u 10:02
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2007 u 10:14
Hvala ti Andreasmiley_68,svakako ću u pričuvi i te rasadnike imati,ko zna šta ću sve saditismiley_128
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2007 u 19:05
Imaš sadnica svih vrsta voćki kod PZ Jalžabet. Oni naručuju od Fragrarije iz Zg i od Žižeka. Mi smo na proljeće kupili kod Pz trešnje,marelice,breskve i nektarine. A kod Žižeka kruške (imaju ih jako puno,čak i crvenu viljmovku) a imaju izborThumbs%20Up. I imaju puno više toga nego je nabrojeno na web stranici,samo ih moraš pitati kaj te zanima. Nadam se da sam pomogla. P.S. Sve voćke su se primile i ni jedna ne kilavi,znači da su zdrave sadnice
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2007 u 21:17
Hvala Hana,upisani su.Još malo i trebalo bude početi saditi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.