Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - nabavka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - nabavka

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:37
Joj Fatka, ni meni nije skupo - da je i duplo skuplje! Ludnica kakvo je to cvijeće... kakve boje... fantazija!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:42
Željka pogledala sam link i skoro pala u nesvjest, pa stvarno je fantazija boja i oblika, ali neka ja imam samo jednu, i to je nešto za početak. "obožavatelja burgmansija"smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 10:00
Ja sam, za sjeme do toga je lakse doci a i same biljke nisu skupe, ali ali teze doci do njih.Nego carice moja daj nam trazi duplih za kupiti sjeme, samo sjeme.smile43
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 21:32
Fatka, misliš - ako je sjeme u pitanju lakše će se progurat do tebe . E drage moje, to će nam biti tiha patnja dok neka od nas ne otputuje u Dansku ili gdje već. Triša jesi vidjela ljubičastu, boja mi je fenomenalna, ma sve su za prolupat! Fatka nam je u depresiji.. DAJTE ŽENE NAĐITE BAREM JEDNO SJEME DUPLE TRUBE ZA FATKU!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 21:39
Upravo je Andreja u oglasima nešto trublji ponudila, odi malo vidjeti što ima, ja sam se već prijavila.
Nema ljubičasta, koja je mrak, ali ipak nešto ima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Staky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Staky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2008 u 19:49
Aaajme, sad sam tek vidjela. Fatka nam je poznata po tome da voli Brugmansije i Dature :) a volim i ja ruku na srce. Dature imam bijele i plavu duplu sam imala ali ona izgleda da je osjetljivija nego ova bijela.
Brugmansije imam bijelu, žutu i neku bijelo crvenkastu još uvijek učim kako razmnožiti Brugmansiju...
ali i ja bih se priključila svakako ako bude nekakvog naručivanja, nemojte me molim vas zaboraviti smile87
Na vrh
tropic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 13:57
Kupovao sam od ove firme. Baš mi je jučer došao jedan paketić Smile
Pogledaj pažljivije pod "seeds"... cijena vrećice je oko 2 dolara (dakle 10 kuna). Šalju, brzo i uz vrlo malu poštarinu.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 14:59
Originalno poslano od člana tropic tropic napisao:

Kupovao sam od ove firme. Baš mi je jučer došao jedan paketić Smile
Pogledaj pažljivije pod "seeds"... cijena vrećice je oko 2 dolara (dakle 10 kuna). Šalju, brzo i uz vrlo malu poštarinu.


Od koje firme?
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 09:37
I ja se pitam,od koje,da li od ove holandske?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.