Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osteospermum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osteospermum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
Korisnik
Poruka
tangerina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tangerina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2016 u 13:20
pozdrav svima
kupila sam proljetos mali ostespermum, ljubičasto bijeli, i lijepo se primio, narastao i počeo prvo sa po 2-3 cvjetića, ali sad zadnjih par tjedana vidim da ima dosta pupova, koji ili ne procvjetaju ili procvjetaju u vrlo male, jedva primjetne cvjetiće, ni sjena onima s početka. 
na suncu je dosta, mada ne na najjačem (ujutro do 9-10, i popodne od 2-3), zalijevam ga redovito, prihranjujem svako 10ak dana kada prihranjujem pelargonije, sa hranjivom za njih
lišće mi izgleda zdravo, samo taj cvijet nikako ne ide
šta mu je, želi li više sunca, neku bolju prihranu? ili mu je prevruće pa zato slabije cvjeta?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2016 u 19:07
tangerina,prevruće mu je.Oni pauziraju malo po ljeti ,a najljepše cvatu krajem ljeta i u proljeće
Na vrh
tangerina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tangerina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2016 u 08:28
hvala, miska, palo mi je i to na pamet, ali sam prvo htjela isključit opciju da ja nešto krivo radim
kod mene na poslu na najgorem zvizdanu jedan grm bujno cvjeta, a pravo da ti kažem nisam sigurna ni koliko ga zalijevaju
ali očito je neki izdržljiviji
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161718
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,346 sekundi.