Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - igračke i slatkiši za dječicu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


igračke i slatkiši za dječicu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: igračke i slatkiši za dječicu
    Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:15



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:16
toliko sam uzbuđena zbog tog odlaska da sam proteklih par dana harala dječjim dućanima, naime prošli tjedan mi je bio rođendan, a pošto uz silne napore nisam mogla smislit što želim za poklon od svojih cura odlučili smo te novce koje bi on dale za moje poklone kupiti dječici sitnice, pa smo tako nakupovale igrački (više onih društvenih da se mogu zajedno igrat), flomića, bojica i ličnih potrepština i narvano puuuuno bombona i lizalica, kutija još nije puna :) al bit će.....

Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:17
i da napomenem da proljeće također šalje paket igračaka koji ću donijeti u nedjelju,  a moja mama peče sitne kolače.....eto, jedva čekam
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:47
Wau ovo je divno!!
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:00
Nemam rijeci, tako sam sretna da imamo PRAVE MLADE LJUDE, a ne samo neke tamo kojih se sramimo......evo ipak nije sve tako crnoHeart
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:10
hvala puno, nadam se da će dječica biti upola vesela kao što sam ja.......
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:16
Ma bravo Bubamarasmile211Vjeruj mi,biti će veseli i zbog samog dolaska.Mi smo prošli puta isto nakupovali slatkiša(šteta da je sad sve na tebi samoj,nas je bilo malčice više)i napekli kolačića i vjeruj mi,bilo im je drago,no više su skakali oko nas da vide šta će sve saditi.Ma bitno da smo bili tamo.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:38
ma to i ja mislim, to je zapravo i najbitnije.....budem stavila sve slikice, pa da vidite....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:41
To obavezno uslikaj.Tako mi je žao što opet neidem no na proljeće svakako idem.Jedino ako odapnem onda nebum išlaLOL
Nitko ništa ne piše(mi smo se svuda raspisali prije nego smo išli)pa ništa ne znam.Koliko vas uopće ide??
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:44
iskreno, nemam pojma.....znam da ide admin i znam da idem ja.....nadam se da će nas se skupiti više....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 23:51
Neću komentirati.
Znam  samo da budeš oduševljena i da ti nebude žao.I znam da je meni žao što nebudem sa vama.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 08:31
bravo bubamarice Smile bit će ti lijepo sigurna sam....nadam se da će vam se još netko pridružiti 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 08:42
Bubamaro super si!
A da bu ti bilo prekrasno to ne sumnjam! Nisam bila ni zadnji put, a nažalost neidem ni ovaj, ali mislit ću na vas i veselu dječicu.
Ljepo se provedite!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 11:32
bubamara...bravo na trudu i plemenitosti.....pozdrav s juga .....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 19:22
Žao mi je no ovaj ću puta preskočiti druženje s vama i klincima. Do zadnjeg sam trena čekala no sad ipak vidim da moram ostati doma. Odluka mi nije bila laka no ne mogu je promijeniti. Pozdravite mi klince, barem kojeg izljubite i poseban pozdrav Leli!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.