Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Roberta-galerija  -oslikavanje stakla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Roberta-galerija -oslikavanje stakla

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Roberta-galerija -oslikavanje stakla
    Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:42
evo, zahvaljujući savjetima naše Otok i Dade, okušala sam se i ja u oslikavanju stakla. Ovo je moj prvi pokušaj, pa nemojte biti stroge u kritikama Embarrassed. Inače dimenzija slike je 11*17 cm:
 
   
 
p.s. - slikano je oko ponoći, pa slike nisu nešto - uživo je puno ljepše Star
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:47

Baš mi je drago da si pokušala, sudeći po ovoj sličici nadam se da si zadovoljna. Vrlo lijep rad.

Slikati staklo je teško, uvijek ima neki odsjaj, zato ti vjerujem da su uživo ljepše.
 
Čime si radila krila?
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 09:07
puno hvala Otok Smile
 
krila sam prvo odojala bijelom bojom, no izgledalo mi je kao da je neobojano, pa sam ih potapkala ljepilom sa šljokicama, pa je ostao taj efekt
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:28
Preslatko! Za prvi rad više nego odlično!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 13:45
Jako lijepo izgleda, samo tako nastavi!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 13:59
bravo....dobar pokusaj lijepo ispaloThumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 14:35
Jako lijepo, samo tako nastavi!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 08:01
ne ih se bunila da moj prvi rad tako izgleda
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 11:45
 



EVO I JA ČU PRILOŽITI JEDNU SLIČICU MOGA RADA NA STAKLU SA BOJAMA
( vaza na koju je window colorom napravljeno cviječe i leptiri )
promjenila sam dimenzije slika tako da se sad bolje vide....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:27
blink%20blinkblink%20blink Draga Roberta, dobrodošla sa svojim radovima... dobro kažu cure, ako je ovo prvi rad, kako će tek izgledati sljedeći. Jako lijepi angelek, a staklo je doista teško oslikavati, stoga dvostruke pohvale
 
 
 
Oprosti mi draga Roberta, ali iskoristit ću tvoju galeriju da pozdravim Omniu Violet... Draga Omnia, trebala bi otvoriti svoju galeriju na način da skroz gore pri vrhu ili dnu stisneš na kvadratić Nova tema i upiše ime koje želiš za svoju galeriju. Ako imaš problema zamoli neku od moderatorica ili administratora da ti pomognu. I sličice svakako smanji jer imaju preveliku rezoluciju i jako se teško otvaraju makar su ovdje kao thumbnailovi... Nadam se da se nećeš ljutiti, svi smo bili na počecima i malo lutali dok nam netko nije pomogao da se snadjemo na ovako velikom forumu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:28
roberta, prvi pokušaj je i više nego uspio...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:39
ma nema problema....
hvala na pomoći....iako se izadom svega i svačega bavim več odavno tek sam odnedavno to počela pokazivati i na ovaj način tako da sam skroz nova u svemu ovome tako da je svaka sugestija dobro došla..
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 15:00
Jako, jako dobro!
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:25
Evo i jedne moje davnih dana napravljene.......
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:24

Anđelić mi je predivansmile39.   Malo sam gledala po forumu i oduševljena sam, da li ste mi povoda da se okušam.   gdje kupuješ materijal i kako si radila, ako se može znati, ili ti ili netko drugi da mi odgovori.

Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 12:53
i mene to zanima,nisam naišla na tu temu,oslikavanje na staklo,otvorila sam temu pa se nadam odgovorima,radovi su super..svaka čast.Thumbs%20UpTongue
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 20:53
Roberta,super urađeno,dobro došla.I ja volim rad na staklu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.