Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Gljive
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Martinčica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Martinčica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Martinčica
    Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:15
MM je nabrao martinčice i na dnu zdjele je ostalo dosta spora. Mogu li ih posijati i kako. Rado bih da mi rastu u zemlji u vrtu a ne uzgajane.

Hvala unaprijed
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 18:57
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

MM je nabrao martinčice i na dnu zdjele je ostalo dosta spora. Mogu li ih posijati i kako. Rado bih da mi rastu u zemlji u vrtu a ne uzgajane.

Hvala unaprijed


he he... vera4 tek sad došla ponovo na ovaj dio..... ali misli ti idu u mom smijeru :)) ...mi godinama bacali po travnjaku ostatke od čišćenja gljiva ( kao možda se uhvati a sigurno gnoji ) i sad svake god izraste par komada borovnjača ali i dosta pečurki.... :)) ...nije neka velika količina ( pogodovo ako se uzme količina dugogodišnjih odpadaka) ali je zato vrrrlo dobrodošla ;))
Na vrh
pšeno View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pšeno Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:36
Jeste li uspjeli dobiti Martinčicu i koju....molim latinski naziv..možda mogu pomoć..pozdrav.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.